Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 29. kolejki: Ursus Warszawa - KS Piaseczno 0:0, Dolcan Ząbki - Legia II Warszawa 2:1, Wisła II Płock - Narew Ostrołęka 1:1, KS Łomianki - Olimpia Warszawa 2:2, GLKS Nadarzyn - Pilica Białobrzegi 2:1, Szydłowianka Szydłowiec - Pogoń Siedlce 3:2, Delta Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:1, Polonia II Warszawa - Targówek Warszawa 1:1, Korona Góra Kalwaria - Hutnik Warszawa 3:0.

1. Legia II296973-22
2. Targówek305956-31
3. Łomianki305653-50
4. Dolcan304845-32
5. Pogoń304652-43
6. Narew304343-48
7. Olimpia304047-51
8. Piaseczno304041-39
9. Pilica303942-53
10.Delta293840-47
11.Szydłowianka303841-46
12.Nadnarwianka303832-40
13.Wisła II303848-48
14.Polonia II303544-55
15.Korona303531-32
16.Nadarzyn303525-48
17.Hutnik303237-45
18.Ursus302633-53
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 26. kolejki: ULKS Ciółkowo - Mazowsze Płock 0:8, MKS Ciechanów - Legionovia II Legionowo 3:1, Stoczniowiec Płock - Korona Ostrołęka 1:0, Makowianka Maków Mazowiecki - Kasztelan Sierpc 1:4, Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Piast Piastów 2:0, Boruta Kuczbork - GKS Strzegowo 3:1, Żbik Nasielsk - Tęcza 34 Płońsk 4:1, Skra Drobin - Podlasie Sokołów Podlaski 0:2.

1. Żbik266071-30
2. Mazowsze265369-23
3. Piast265262-34
4. Kasztelan255169-38
5. Boruta264958-37
6. Podlasie264553-27
7. Legionovia II264350-41
8. Tęcza 34263958-39
9. Korona263947-53
10.Makowianka263541-52
11.Skra262851-62
12.Ciechanów262851-63
13.Stoczniowiec262128-71
14.Ostrovia262127-66
15.Strzegowo251644-83
16.Ciółkowo 26 13 28-88

Klasa okręgowa

Wyniki 23. kolejki: Huragan Bodzanów - Orzeł Goleszyn 2:1, Błękitni Gąbin - Luszynianka Luszyn 7:0, Amator Maszewo - Stegny Wyszogród 0:1, Wicher Cieszewo - Wisła Duninów 3:0, Świt Staroźreby - Orkan Sochaczew 0:1, Mazur Gostynin - KS Białkowo 1:0, Orkan Lelice - Zryw Bielsk 2:1.

1. Mazur235364-22
2. Błękitni235267-27
3. Orkan S.234762-21
4. Orkan L.234554-37
5. Orzeł233962-50
6. Wicher233953-52
7. Zryw232953-76
8. Białkowo232838-47
9. Wisła232648-58
10.Stegny232433-44
11.Luszynianka 23 22 25-51

12.Świt232132-36
13.Amator231925-63
14.Huragan231630-62
Klasa A

Wyniki 23. kolejki: Lwówianka Lwówek - Bzura Chodaków 1:6, Kormoran Łąck - Unia Iłów 3:0, Skrwa Łukomie - Victoria Wykowo 1:1, Ikar Bielice - Limit Rybno nie odbył się, Zorza Szczawin Kościelny - Błyskawica Lucień 2:2, Skrwa Brudzeń - Masovia Płock 0:0, Iskra Kozłowo - Sparta Mochowo 1:2.

1. Masovia 23 62 79-17

2. Bzura235498-30
3. Limit224779-27
4. Unia234352-31
5. Kormoran233955-31
6. Sparta233337-48
7. Ikar223042-43
8. Błyskawica232847-61
9. Skrwa B. 23 27 50-48

10.Zorza232642-47
11.Skrwa Ł. 23 24 40-58

12.Lwówianka 23 20 26-61

13.Victoria231942-77
14.Iskra23525-135
Klasa B

Wyniki 22. kolejki: Miszewko Strzałkowskie - Pogoń Słupia 2:3, Unia Czermno - Relax Miszewo Murowane 1:2, Mazowia Słubice - Błękitni Gójsk 1:3, Olimpia Gozdowo - Bronowo Zalesie 5:0, Polonia Radzanowo - Kasztelan Białe Błoto 6:2, Bobry Cierszewo - Sparta Rościszewo 3:0.

1. Błekitni2163107-28
2. Pogoń225195-33
3. Olimpia214976-36
4. Polonia214276-34
5. Mazowia214071-37
6. Relax213163-50
7. Kasztelan202764-59
8. Start212233-70
9. Miszewko 21 22 39-85

10.Unia221845-73
11.Bobry211333-71
12.Sparta211027-86
13.Bronowo 21 10 21-86