Trójmiejska Liga Biznesu

W końcówce rozgrywek fatalnie spisują się drużyny dziennikarskie Gazety Wyborczej i Dziennika Bałtyckiego. Bilans ich występów w zeszłym tygodniu to zero punktów i różnica bramek 3:18

Gazeta Wyborcza/TLB przegrała ze Steną Line, mimo że mecz był wyrównany. Do przerwy zawodnicy Gazety przegrywali 1:2, tracąc drugiego gola na 17 sekund przed końcem połowy. Po przerwie stworzyli pięć stuprocentowych okazji do zdobycia gola, żadnej z nich jednak nie wykorzystali, a ponieważ szwankować zaczęła także gra obronna, Stena wygrała wysoko 8:2. Jeszcze wyżej, różnicą 9 goli, mecz przegrał Dziennik Bałtycki. Siedem bramek w tym meczu zdobył walczący o tytuł króla strzelców zawodnik Elfeko Krzysztof Ciesielski.

Już dzisiaj rozegrane zostaną derby dziennikarskie, które mogą zadecydować, która drużyna zakończy rozgrywki na wyższym miejscu. Zwycięstwo da piłkarzom Gazety 5. miejsce na koniec sezonu. Inny wynik sprawi, że Dziennik będzie miał jeszcze szansę na wyprzedzenie Gazety, natomiast jeśli piłkarze Gazety przegrają, szanse na 5. miejsce będzie miał także zespół Young Digital Poland, który w miniony weekend pokonał Elektrociepłownię.

Wyniki: Gazeta Wyborcza TLB - Stena Line 2:8, Dziennik Bałtycki - Elfeko 1:10, Elektrociepłownie - Young Digital Poland 3:6, Wirtualna Polska - Computerland 5:6, Sprint - Urząd Marszałkowski 10:5, Intel Technology Poland - Dryvit 0:8