Piłka nożna. Od IV ligi do klasy A

Wszystkie ligi w ten weekend zakończyły rozgrywki. Liga Okręgowa zakończyła już przed tygodniem, dlatego dziś przypominamy tylko jej tabele.

IV Liga

34. kolejka: Ursus Warszawa - Narew Ostrołęka 1:7, Legia II Warszawa - Olimpia Warszawa 0:0, KS Piaseczno - Pilica Białobrzegi 2:1, Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce 2:0, Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 3:2, KS Łomianki - GKP Targówek 2:4, GLKS Nadarzyn - Hutnik Warszawa 2:2, Szydłowianka - Korona Góra Kalwaria 6:2, Delta Warszawa - Polonia II Warszawa 2:1.

1. Legia348086-26
2. Targówek346261-39
3. Łomianki335757-59
4. Dolcan345454-38
5. Pogoń345156-48
6. Delta345055-53
7. Narew344951-54
8. Szydłowianka344852-51
9. Olimpia344755-55
10. Piaseczno344645-47
11. Wisła II344554-55
12. Pilica344550-61
13. Nadnarwianka334135-44
14. Korona344141-42
15. Polonia II344151-63
16. Nadarzyn343931-53
17. Hutnik343444-58
18. Ursus342737-69
W tabeli nie uwzględniony wynik spotkania Nadnarwianka - Łomianki z 33. kolejki. Decyzję podejmie Wydział Gier i Ewidencji MOZPN.



Awans Legia II Warszawa

Spadek Hutnik Warszawa i Ursus Warszawa



Mazowiecka Liga Seniorów

Grupa I, 30. kolejka: ULKS Ciółkowo - Korona Ostrołęka 2:7, Legionovia II - Kasztelan Sierpc 4:4, Mazowsze Płock - Piast Piastów 5:0, MKS Ciechanów - GKS Strzegowo 10:2, Stoczniowiec Płock - Tęcza 34 Płońsk 0:1, Makowianka - Podlasie Sokołów Podlaski 2:0, Ostrovia - Skra Drobin 4:2, Boruta Kuczbork - Żbik Nasielsk 3:1.



1. Żbik306990-35
2. Kasztelan306485-44
3. Mazowsze306282-29
4. Piast305870-42
5. Boruta305568-45
6. Podlasie305162-35
7. Tęcza305166-42
8. Legionovia II304861-49
9. Korona304658-58
10. Makowianka304147-58
11. Ciechanów303463-72
12. Skra303165-84
13. Ostrovia302735-76
14. Stoczniowiec302434-84
15. Strzegowo301649-104
16. Ciółkowo301349-116


Awans Żbik i Kasztelan

Spadek Stoczniowiec, Strzegowo i Ciółkowo



Grupa II, 30. kolejka: Okęcie II Warszawa - Mszczonowianka 1:1, Zwolenianka - Pogoń Grodzisk Maz. 2:4, Wicher Kobyłka - Powiślanka Lipsko 1:1, Błonianka Błonie - Broń Radom 5:4, Start Otwock - Wilga Garwolin 4:0, KS Warka - Marcovia 2000 Marki 3:0, Mazur Karczew - Żyrardowianka 3:1, Mirax Bierwce - Zryw Sobolew 2:4.

Decyzją Komisji Odwołowczej MOZPN przywrócono dwa punkty Zrywowi za mecze ze Zwolenianką i Mszczonowianką.



1. Mazur307278-22
2. Warka306864-25
3. Broń305959-29
4. Pogoń305862-28
5. Mszczonowianka304945-33
6. Powiślanka304853-37
8. Zwolenianka303945-37
7. Start304143-48
9. Wilga303845-54
10. Mirax303447-51
11. Marcovia303233-56
12. Wicher303141-47
13. Zryw302641-62
14. Błonianka302531-74
15. Okęcie II302432-69
16. Żyrardowianka302338-75


Awans Mazur i Warka

Spadek Błonianka, Żyrardowianka, Okęcie II



Liga Okręgowa

Grupa I

1. Przyszłość266577-25
2. Zielonki265874-32
3. Tur265158-30
4. Sparta264363-42
5. Chlebnia264042-39
6. Jedność263653-49
7. Ożarowianka263341-44
8. Świt263245-55
9. Olimpia II263243-45
10. Sagita263248-54
11. Milan262949-69
12. Brwinów262849-68
13. Relax262640-60
14. Partyzant26728-98
Awans Przyszłość Włochy



WYNIKI BARAŻY O AWANS DO MLS: Plon Garbatka - Naprzód Zielonki 2:3, Promnik Łaskarzew - Plon 0:3. O awansie zadecyduje spotkanie Naprzodu z Promnikiem w środę 23 czerwca.



Grupa II

1. Gwardia II265675-34
2. NTP265262-30
3. Bóbr264751-34
4. Mazur264645-28
6. Advit264241-42
5. Marymont263942-33
7. ZWAR263955-56
8. Józefovia263645-40
9. Huragan263541-44
10. Hutnik II263342-36
11. Polfa262831-57
13. Sarmata262134-72
12. GKP II262139-67
14. Łomianki II262043-63
Awans Gwardia II



WYNIKI BARAŻY O AWANS DO MLS: Błękitni Gąbin - NTP Wyszków 1:4, NTP - Błękitni Raciąż 2:1. NTP Wyszków awansował bez względu na wynik meczu Błękitnych Gąbin z Błękitnymi Raciąż.





Klasa A

Grupa I, 26. kolejka: MKS Żabia Wola - GLKS II Nadarzyn 0:3, Żyrardowianka II - FC Stars Warszawa 5:2, Anprel Nowa Wieś Warszawska - KS Raszyn 1:4, Piast II Piastów - Utrata Pawłowice 2:4, Błękitni Korytów - Ryś Laski 2:2, CWKS Legia Warszawa - Znicz II Pruszków 3:0 walkower, Drukarz Warszawa - Wrzos Międzyborów 5:0.

1. Drukarz2665113-26
2. Raszyn 266366-26
3. Stars265883-40
4. Utrata264771-54
5. Ryś264066-56
6. Piast II263962-70
7. CWKS263864-59
8. Nadarzyn II263646-53
9. Znicz II263142-68
10. Błękitni262935-53
11. Wrzos262336-78
12. Żabia Wola262240-68
13. Anprel262144-82
14. Żyrardowianka II261745-79


Awans Drukarz i Raszyn, FC Stars zagra w barażach

Spadek Anprel i Żyrardowianka II



Grupa II, 30. kolejka: KS Falenica - Amigos Warszawa 1:0, Laura Chylice - Perła Złotokłos 5:5, Victoria Głosków - Victoria Zerzeń 4:2, PKS Radość - Skra Obory 1:1, AZS Absolwent Warszawa - Legion Warszawa 0:3, KS II Piaseczno - Orzeł Baniocha 12:1, Marymont II Warszawa - CKS Celestynów 3:0 walkower, Energetyk Warszawa - Mazur II Karczew 3:0 walkower.

1. Falenica306978-32
2. Skra306181-43
3. Energetyk305964-41
4. Legion305767-41
5. Zerzeń305581-63
6. Laura304980-57
7. Głosków304949-47
8. Piaseczno II3043100-65
9. Mazur II303762-71
10. Amigos303535-58
11. Orzeł303249-69
12. Absolwent303237-64
13. Radość303263-79
14. Perła302855-82
15. Marymont II302647-89
16. Celestynów301925-62


Awans Falenica i Skra, Energetyk zagra w barażach

Spadek Marymont II i Celestynów



Grupa III, 26. kolejka: Rządza Załubice - Victoria Sulejówek 3:6, Marcovia II Marki - Wicher II Kobyłka 2:2, Wisła Zakroczym - Mazur II Radzymin 2:2, Wisła Jabłonna - Józefovia II 3:1, KS Glinianka - Nadnarwianka II Pułtusk 5:3, AON Rembertów - Rotavia Nieporęt 0:4, Vistula Nadbrzeż - Sokół Serock 3:5.

1. Sulejówek265974-33
2. Sokół265181-42
3. Rządza264964-35
4. Rotavia264671-52
5. Vistula264156-44
6. AON 263546-46
7. Mazur II263549-53
8. Marcovia II263457-68
9. Jabłonna263446-61
10. Wicher II263238-63
11. Nadnarwianka II263170-62
12. Zakroczym263057-78
13. Glinianka262246-64
14. Józefovia II261541-94


Awans Victoria i Sokół, Rządza zagra w barażach

Spadek Glinianka i Józefovia II

W barażach o awans do Ligi Okręgowej zmierzą się trzy zespoły, które zajęły trzecie miejsca w grupach. A więc FC Stars, Energetyk i Rządza. Jeden odpadnie, dwa awansują.