IV liga: Pilica - Szydłowianka 1:1

W derbach regionu Pilica Białobrzegi zremisowała z Szydłowianką Szydłowiec 1:1. Wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn
Gospodarze objęli prowadzanie tuż po wznowieniu, a autorem gola po uderzeniu z woleja był Łukasz Barański. W 25. minucie do bramki gospodarzy trafił Michał Kowalczyk. Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej i gola nie uznał. Rozstrzygająca bramka padła w 60. minucie po golu Michała Kowalczyka. Na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sytuacji sam na sam nie wykorzystał Ebbo.

PILICA BIAŁOBRZEGI - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 1:1 (1:0).

Bramki: Barański (2.) - Kowalczyk (60.).

Pilica: Młodziński - Mazur, Rutkowski, Strąg, Sielski, Sztobryn, Grzywacz (65. Gadziński), Siczek, Barański, Rokiciński (55. Ebbo), Śniegocki.

Szydłowianka: Szewczyk, Siudek, G. Kowalski, Szcześniak, Koniarczyk (55. Tomczyk), Stąpor, Nowak, Krakowiak, Dohojda, Kowalczyk.

Pozostałe wyniki 29. kolejki: Hutnik Warszawa - Ursus Warszawa 2:0 (2:0), Targówek Warszawa - Korona Góra Kalwaria 2:1 (1:0), Nadnarwianka Pułtusk - Polonia II Warszawa 2:1 (0:1), Pogoń Siedlce - Delta Warszawa 1:1 (1:0), Olimpia Warszawa - GLKS Nadarzyn 2:0 (1:0), Narew Ostrołęka - KS Łomianki 1:1 (1:1), Legia II Warszawa - Wisła II Płock 1:1 (1:1), KS Piaseczno - Dolcan Ząbki 2:0 (1:0).