Sport.pl

SPORT W SKRÓCIE

PIŁKA NOŻNA

Wyniki ostatnich spotkań IV ligi podkarpackiej: Pogoń Leżajsk - Górnovia Górno 7:1, Rzemieślnik Pilzno - Syrenka Roźwienica 6:1.

1. Czarni Jasło296672-23
2. Pogoń Leżajsk296575-24
3. Stal Sanok295753-26
4. Stal Mielec295445-20
5. Wisłoka Dębica295155-22
6. Strug Tyczyn294946-35
7. JKS 1909 Jarosław294834-29
8. Rzemieślnik Pilzno294051-41
9 .Krośnianka293939-26
10.Unia Nowa Sarzyna293833-36
11.Górnovia293736-42
12.MKS Kańczuga293734-41
13.Błękitni Ropczyce293530-42
14.Kolbuszowianka293432-44
15.Sokół Nisko292929-45
16.LZS Turbia292333-55
17.Galicja Cisna291221-95
18.Syrenka Roźwienica29716-88
Wyniki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Kolejarz/Igloopol Dębica - Team Przecław 2:0, Głogovia - Zaczernie 9:0, Grodziszczanka - Herman Hermanowa 2:2, Crasnovia - Izolator Boguchwała 1:0, Dynovia - Lechia Sędziszów 1:1, Piast Nowa Wieś - Strzelec Frysztak 2:3, Radomyślanka - Czarnovia 0:1, Sokół Sokołów - Jawor Krzemienica 2:0.

1. Kolejarz/Igloopol256154-10
2. Izolator Boguchwała255269-25
3. Sokół Sokołów254551-29
4. Głogovia254449-29
5. Lechia Sędziszów254440-23
6. Piast Nowa Wieś254441-27
7. Crasnovia254143-31
8. Jawor Krzemienica253540-39
9. Strzelec Frysztak253329-28
10.Team Przecław253035-48
11.Czarnovia252937-38
12.Grodziszczanka252634-62
13.Radomyślanka252328-62
14.Dynovia252229-53
15.Herman Hermanowa251721-47
16.Zaczernie251421-70
Wyniki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Huragan Gniewczyna - Łęk Ostrów 0:2, Orzeł Przeworsk - Start Pruchnik 3:2, Czuwaj Przemyśl - Budowlani Szówsko 0:0, Golbalux Wiązownica - Unia Łukawiec 4:0, Błękitni Grzęska - Żurawianka Żurawica 1:2, Bizon Medyka - Skołoszów 2:4, Polonia II Przemyśl - Roztocze Narol 1:1, Piast Tuczempy - Start Mirocin 11:0. W meczu zaległym: Błękitni Grzęska - Roztocze Narol 5:1.

1. Czuwaj Przemyśl245963-11
2. Żurawianka245863-12
3. Skołoszów245466-26
4. Orzeł Przeworsk245055-22
5. Golbalux Wiązownica244157-30
6. Piast Tuczempy243963-24
7. Polonia II Przemyśl243632-29
8. Budowlani Szówsko243537-35
9. Roztocze Narol243451-44
10.Start Pruchnik243035-40
11.Błękitni Grzęska242846-50
12.Łęk Ostrów242131-51
13.Bizon Medyka241928-50
14.Start Mirocin241827-80
15.Unia Łukawiec241426-80
16.Huragan Gniewczyna2439-105
Wyniki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Zamczysko Odrzykoń - Górnik Strachocina 5:0, Brzozovia MOSiR - Rafineria/Czarni II Jasło 1:0, Górnik Grabownica - Piast Miejsce Piastowe 2:1, Iwonka Iwonicz - Szarotka Uherce 1:1, Leśnik Baligród - Chłodnie Zgoda Zarszyn 2:0, Nafta Jedlicze - Skołyszyn 1:2, Sanovia Lesko - Start Rymanów 1:2, Zorza Łęki Dukielskie - Zamczysko Mrukowa 4:2.

1. Sanovia Lesko244843-21
2. Brzozovia MOSiR244751-29
3. Rafineria/Czarni II244654-28
4. Zamczysko Odrzykoń244448-31
5. Piast Miejsce Piastowe244142-30
6. Chłodnie Zgoda Zarszyn243833-26
7. Leśnik Baligród243434-26
8. Start Rymanów243332-35
9. Nafta Jedlicze243332-36
10.Górnik Strachocina243135-29
11.Górnik Grabownica243128-32
12.Skołyszyn242418-32
13.Iwonka Iwonicz242443-59
14.Zorza Łęki Dukielskie242335-68
15.Szarotka Uherce241922-40
16.Zamczysko Mrukowa241726-54
Wyniki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Stal II Stalowa Wola 0:1, Stal Nowa Dęba - Iskra Sobów 2:1, Zryw Dzikowiec - Sokół Kamień 2:0, San Kłyżow - Unia II/Sarzynianka 2:2, Strażak Niwiska - Jutrzenka Ławnica 1:3, Zarzecze - Tłoki II Gorzyce 1:0, Sparta Jeżowe - Bukowa Jastkowice 0:2, Ikarus Tuszów Narodowy - Start Wola Mielecka 2:2.

1. Zryw Dzikowiec256151-15
2. Stal II Stalowa Wola256147-17
3. Sokół Kamień254839-23
4. Bukowa Jastkowice254448-33
5. Unia II/Sarzynianka253832-37
6. Tłoki II Gorzyce253538-31
7. Zarzecze253437-29
8. Ikarus Tuszów Narodowy253441-44
9. Stal Nowa Dęba253131-41
10.Jutrzenka Ławnica252826-33
11.Siarka II Tarnobrzeg252832-37
12.Sparta Jeżowe252736-46
13.Iskra Sobów252633-43
14.San Kłyżów252433-52
15.Start Wola Mielecka252431-50
16.Strażak Niwiska252032-67