Roy Jones znokautowany!

Roy Jones jr znokautowany jednym ciosem. I on chce być mistrzem świata wagi ciężkiej?
Lewa ręka Antonio Tarvera była zdecydowanie za szybka dla Roya Jonesa jr. w ich walce o tytuł mistrza świata wersji WBC kategorii półciężkiej. W przerwie między pierwszą a drugą rundą Tarver powiedział do swojego trenera Jamesa "Buddy'ego" McGirta: Facet nie czuje przede mną respektu. McGirt odpowiedział: No to weź co swoje.

Jones (49-2, 38 k.o.), uznawany za najlepszego pięściarza świata w ostatniej dekadzie, w połowie drugiej rundy próbował uderzyć prawą, która minęła cel. Roy stracił równowagę i w tym momencie otrzymał od Tarvera najważniejszy cios w karierze obydwu pięściarzy. Mistrz próbował wstać, klęknął, ale znów zwalił się na deski. Już wstawał na "siedem", ale zatoczył się i sędzia przerwał pojedynek.

35-letni Tarver (22-2, 18 k.o.) - leworęczny pięściarz, brązowy medalista olimpijski z Atlanty i rówieśnik Jonesa - zapytał jeszcze rywala: No i jakie będziesz miał teraz wymówki?

Ich poprzednia walka zakończyła się niejednogłośnym, kontrowersyjnym zwycięstwem Jonesa. Tarver, który niedawno złożył wniosek o bankructwo, na walce w Las Vegas zarobił 2 mln dol., Jones - 6 mln.