Siatkówka. Medale studentów

W hali Polonia i hali MOSiR przy Rejtana rozgrywane były przez dwa dni Akademickie Mistrzostwa Polski uczelni pedagogicznych.
Studenci rywalizowali w Polonii. Częstochowski zespół oparty był na graczach występujących w lidze amatorskiej. W grupie pokonali po 20:0 Akademię Pedagogiczną Kraków i AP Słupsk, a w półfinale FAŚ Piotrków Trybunalski. W finale przegrali 1:3 (17,-21,-16,-15) z Akademią z Bydgoszczy.

Zespół WSP tworzyli: Paweł Kapica, Cezary Wołoch, Przemysław Masio, mariusz Michalczyk, Michał Dzwonnik, Przemysław Zacharko, Paweł Oratowski, Adam Krawczyk, Mateusz Cichoń, Kordian Małolepszy, Paweł Gothart, Adam Radziejowski. Trener Jarosław Grzybowski.

Drużyna studentek WSP zdobyła w gronie sześciu uczelni medal brązowy pokonując w meczu o trzecie miejsce 2:0 (25:9, 25:16) Akademię z Warszawy. W zespole prowadzonym przez Jerzego Mleczaka grały: Katarzyna Sobota, Sabina Chyra, Anita Feć, Kinga Malicka, Aleksanda Król, Magda Chjojnacka, Katarzyna Podsiedlik, Iwona Czapla, Aleksandra Wolnicka, Honorata Jabłońska, Justyna Wójcik, Anna Kamesińska.

Najlepszymi rozgrywającymi w obu turniejach zostali czestochowianie: Anite Feć i Paweł Kapica.