Piłka nożna: od IV ligi do B klasy

IV liga

Wyniki 27. kolejki: Polonia II Warszawa - Pilica Białobrzegi 3:3, GKP Targówek - Ursus Warszawa 3:4, Nadnarwianka Pułtusk - Hutnik Warszawa 1:0, Pogoń Siedlce - Korona Góra Kalwaria 2:1, Olimpia Warszawa - Delta Warszawa 2:2, Narew Ostrołęka - Szydłowianka Szydłowiec 2:1, Legia II Warszawa - GLKS Nadarzyn 5:1, KS Piaseczno - KS Łomianki 3:1, Dolcan Ząbki - Wisła II Płock 1:2.

1. Legia II 26 65 67-18

2. Łomianki275449-43
3. Targówek275251-28
4. Dolcan274443-29
5. Pogoń274245-38
6. Narew273839-46
7. Pilica273639-51
8. Olimpia273643-46
9. Polonia II273544-48
10. Piaseczno263539-36
11. Wisła II273546-46
12. Nadnarwianka273429-37
13. Delta263336-44
14. Nadarzyn273223-43
15. Szydłowianka273134-43
16. Hutnik272934-40
17. Korona262623-30
18. Ursus272433-51
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 23. kolejki: Tęcza'34 Płońsk - ULKS Ciółkowo goście nie wyszli na drugą połowę - do przerwy 2:0, GKS Strzegowo - Podlasie Sokołów Podlaski 3:5, Piast Piastów - Skra Drobin 5:2, Kasztelan Sierpc - Żbik Nasielsk 4:2, Korona Ostrołęka - Boruta Kuczbork 1:0, Legionovia II Legionowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:4, Mazowsze Płock - Makowianka Maków Mazowiecki 6:1, MKS Ciechanów - Stoczniowiec Płock 7:1.

1. Żbik235161-29
2. Piast234958-29
3. Boruta234652-29
4. Mazowsze234456-21
5. Kasztelan224257-35
6. Legionovia II233745-37
7. Podlasie233645-27
8. Korona233644-50
9. Makowianka233539-43
10.Tęcza223347-34
11. Skra232547-51
12. Ciechanów232547-58
13. Stoczniowiec231826-66
14. Strzegowo221641-72
15. Ostrovia231523-61
16. Ciółkowo221026-72
Klasa okręgowa

Wyniki 21. kolejki:

uragan Bodzanów - Błękitni Gąbin 1:3, Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 0:5, Wicher Cieszewo - Luszynianka Luszyn 1:0, Świt Staroźreby - Stegny Wyszogród 2:2, Mazur Gostynin - Wisła Duninów 2:0, Orkan Lelice - Orkan Sochaczew 1:0, Zryw Bielsk - KS Białkowo 1:4.

1. Błękitni214957-22
2. Mazur214761-21
3. Orkan S.214460-19
4. Orkan L.214250-32
5. Orzeł213656-45
6. Wicher213650-49
7. Wisła212648-50
8. Zryw212647-71
9. Białkowo212534-44
10. Luszynianka212125-44
11.Świt211827-35
12.Stegny211829-44
13.Amator211825-62
14.Huragan211325-56
Klasa A

Wyniki 21. kolejki:

wówianka Lwówek - Kormoran Łąck 3:2, Skrwa Łukomie - Bzura Chodaków 3:4, Ikar Bielice - Unia Iłów 1:2, Zorza Szczawin Kościelny - Victoria Wykowo 1:3, Skrwa Brudzeń - Limit Rybno 1:1, Iskra Kozłowo - Błyskawica Lucień 3:1, Sparta Mochowo - Masovia Płock 0:1.

1. Masovia215867-16
2. Bzura215192-27
3. Limit214474-26
4. Unia214048-26
5. Kormoran213350-31
6. Ikar213041-39
7. Sparta212733-47
8. Skrwa B.212648-45
9. Zorza212539-40
10.Błyskawica212442-57
11.Skrwa Ł.212337-53
12.Lwówianka212025-53
13.Victoria211537-75
14.Iskra21523-121
Klasa B

Wyniki 21. kolejki: LZS Miszewo Strzałkowskie - Unia Czermno 0:3, Start Proboszczewice - Pogoń Słupia 1:4, Mazowia Słubice - Relax Miszewo Murowane 6:2, Polonia Radzanowo - Błękitni Gójsk 1:5, Bobry Cierszewo - Bronowo Zalesie 2:1, Sparta Rościszewo - Kasztelan Białe Błoto 0:8.

1. Błękitni195799-25
2. Olimpia194669-31
3. Pogoń204584-32
4. Mazowia204069-34
5. Polonia183361-32
6. Kasztelan182660-51
7. Relax192553-48
8. Miszewo 192037-79
9. Start201931-63
10.Unia191843-56
11.Bobry191227-68
12.Sparta191025-79
13.Bronowo19821-81