IV liga piłki nożnej

Kolejnego meczu nie przegrała Pilica Białobrzegi, remisując na wyjeździe z rezerwami Polonii Warszawa. Na równi pochyłej nadal znajduje się Szydłowianka Szydłowiec

POLONIA II WARSZAWA - PILICA BIAŁOBRZEGI 3:3 (3:2).

Bramki: Aleksandrowicz (38.), Nuckowski (43.), Bąk (45.) - Ebbo (4.), Siczek (15., 87. - karny).

Pilica: Młodziński - Mazur, Rutkowski, Strąg, Sielski, Sztobryn, Banachowicz (80. Grzywacz), Siczek, Rokiciński (45. Barański), Ebbo, Śniegocki.

- Jestem trochę zły, bo po kwadransie prowadziliśmy 2:0 i nagle oddaliśmy inicjatywę rywalom - denerwuje się trener Pilicy Bolesław Strzemiński. - Z drugiej strony, prawie w ostatniej chwili uratowaliśmy jeden punkt.

Mecz jeszcze się dobrze nie zaczął, kiedy Ebbo strzelił pierwszą bramkę. Poloniści byli tak zaskoczeni, że Pilica idąc za ciosem podwyższyła wynik. Tym razem precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Siczek. Niestety, po tym golu białobrzeżanie odpuścili. W efekcie tuż przed przerwą gospodarze trzykrotnie pokonali Pawła Młodzińskiego.

W drugiej połowie bramki już nie sypały się jak z rogu obfitości. Tuż przed końcem meczu rzut karny na gola zamienił Siczek i Pilica zdołała wywieźć punkt ze stolicy.

NAREW OSTROŁĘKA - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 2:1 (2:1).

Bramki: Pyskło (15.), Kamiński (19.) - Kowalczyk (45.).

Szydłowianka: Szewczyk - Stefański (75. Nowacki), Siudek, Szcześniak, G.Kowalski, Ludew, Sasal, Stąpor, Krakowiak, Dohojda, Kowalczyk.

Pozostałe wyniki 27. kolejki: Targówek Warszawa - Ursus Warszawa 3:4 (1:1), Nadnarwianka Pułtusk - Hutnik Warszawa 1:0 (0:0), Pogoń Siedlce - Korona Góra Kalwaria 2:1 (1:0), Olimpia Warszawa - Delta Warszawa 2:2 (0:1), Legia II Warszawa - GLKS Nadarzyn 5:1 (2:0), KS Piaseczno - KS Łomianki 3:1 (1:1), Dolcan Ząbki - Wisła II Płock 1:2 (0:0).