Grabowski trenerem męskiej drużyny Gwardii

Siatkówka. Jacek Grabowski ma zostać trenerem siatkarzy Gwardii Wrocław, a wówczas Leszek Milewski poprowadziłby siatkarki wrocławskiego klubu. Jeśli Milewski odmówi, wówczas szkoleniowcem gwardzistek będzie najpewniej Rafał Błaszczyk
Do wtorku rozstrzygnie się, który z trenerów poprowadzi sekcję siatkarek Gwardii, a który zostanie szkoleniowcem zdegradowanych do serii B siatkarzy. Najbardziej prawdopodobny scenariusz zakłada, że mężczyzn przejmie od nowego sezonu Jacek Grabowski, dotychczas pierwszy trener sekcji siatkarek. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Grabowski wstępnie przyjął tę propozycję, a ostateczną odpowiedź ma dać dziś bądź jutro do godz. 14. Wtedy bowiem zbierze się zarząd całego klubu, który ma zaakceptować kandydaturę Grabowskiego.

W tej sytuacji wiadomo już także, że najpoważniejszym kandydatem do objęcia posady trenera w sekcji siatkarek jest Leszek Milewski, dotychczasowy kandydat... na trenera mężczyzn. Milewski, podobnie jak Grabowski, ma się określić do wtorku. Nie jest jednak tajemnicą, że on sam cały czas waha się, czy pozostać w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Jeśli ostatecznie postawi na pracę w Spale, wówczas wrocławianki najpewniej poprowadzi Rafał Błaszczyk, dotychczas trener rezerw Gwardii, ale w przeszłości pracujący już z pierwszym zespołem.