Małysz ląduje, a Orlen zmienia stanowisko

To dwie dobre wiadomości dla płockich kibiców. Pierwsza to taka, że w piątek o 18.30 zobaczą w pojedynku piłkarskim reprezentacje skoczków narciarskich i artystów. Druga to taka, że Orlen nie wycofa się ze wsparcia finansowego dla klubu
Najlepsi skoczkowie narciarscy świata z Adamem Małyszem, Simonem Amanem i Martinem Schmittem zagrają dziś z Reprezentacją Artystów Polskich. Gdzie? Oczywiście na stadionie Wisły Płock. Początek spotkania o godz. 18.30. Bilety są jeszcze do kupienia w cenie 10, 15 i 25 zł. Ale to nie jedyne sensacyjne wydarzenie. Ostatnie świetne wyniki uzyskiwane przez futbolistów i szczypiornistów Wisły wpłynęły na zmianę ostrego do tej pory stanowiska dotyczącego sponsorowania spółki przez PKN Orlen. Już wiadomo, że szef koncernu Zbigniew Wróbel przychylnie patrzy na klub. - Chcę wszystkich uspokoić - tłumaczy prezes Wisły Krzysztof Dmoszyński. - Koncern nie wycofa wsparcia finansowego dla klubu. Świadczą o tym nasze ostatnie rozmowy z przedstawicielami koncernu, jak i specjalnego zespołu, który współtworzymy z Orlenem i przedstawicielami władz miasta. Wszystko jest na dobrej drodze.

Nic więcej Dmo nie chce powiedzieć. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że kierowany przez Wróbla Orlen nie tylko nie wycofa się ze sponsorowania Wisły SSA, ale utrzyma je na dotychczasowym poziomie przez kilka najbliższych lat. - Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że jest dobra wola znalezienia satysfakcjonujących wszystkich stron rozwiązań. Naprawdę, jest się z czego cieszyć - dodaje Dmoszyński.