Wyniki X Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Wielkopolska 2004

KOSZYKÓWKA

Dziewczyny

Mecz o 7. miejsce:

AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - MKS Kutno 59:36

Mecz o 5. miejsce:

Wisła Kraków - Stal Stalowa Wola 46:54

Mecze półfinałowe:

MTK Pabianice - MUKS Poznań 54:63 (kwarty: 13:25, 17:10, 13:15, 11:13); punkty dla MUKS: Skobel 26, Najtkowska 14, Adamska 10, Pecold 4, Garstka 3, Wrzesińska 2, Świerzewska 2, Antczak 1, Jankowiak 1.

Olimpia Poznań - Osa Zgorzelec 43:63 (kwarty 8:13, 15:15, 8:24, 12:11); punkty dla Olimpii: O. Pacyńska 11, Durak 8, Budeń 5, Idczak 4, Kalka 4, B. Pacyńska 4, Białasik 3, Ignasiak 2, Grochowska 1, Bartuś 1.

Mecz o 3. miejsce:

MTK Pabianice - Olimpia Poznań 36:63 (19:14, 5:17,4:16, 8:16); punkty dla Olimpii: Idczak 18, O. Pacyńska 10, Ignasiak 10, Grochowska 8, Budeń 5, Kalka 4, Durak 4, Nieć 2, Sęk 2.

Finał:

MUKS Poznań - Osa Zgorzelec 47:35 (20:6, 15:6, 4:7, 8:16); punkty MUKS: Skobel 12, Adamska 10, Pecold 9, Najtkowska 8, Jankowiak 6, Antczak 2.



Chłopcy

Mecz o 7. miejsce:

Ósemka Wejherowo - Lafarge Kielce 73:83

Mecz o 5. miejsce:

Polonia Przemyśl - Unia Tarnów 78:83

Mecze półfinałowe:

Śląsk Wrocław - Ochota Warszawa 114:87

Kusy Szczecin - Pyra Poznań 70:84 (kwarty: 21:22, 8:24, 18:18, 23:20); punkty dla Pyry: Gierwazik 29, Maćkowiak 17, Florek 12, Kurasiński 7, Skowroński 7, Góralski 6, Sulowski 4, Bartkowiak 2).

Mecz o 3. miejsce:

Ochota Warszawa - Kusy Szczecin 80:89

Finał:

Śląsk Wrocław - Pyra Poznań 75:70 (kwarty: 13:18, 20:21, 15:9, 27:22); punkty dla Pyry: Gierwazik 16, Florek 15, Maćkowiak 12, Skowroński 10, Bartkowiak 9, Sulowski 6, Kurasiński 2, Smoliński)



SIATKÓWKA

Dziewczyny

Mecz o 7. miejsce:

MKS Bielsko-Biała - UMKS Łańcut 3:1 (16:25, 25:23, 27:25, 25:20)

Mecz o 5. miejsce:

KKS Energa Gedania Gdańsk - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (21:25, 21:25, 15:25)

Mecze półfinałowe:

MMKS Dąbrowa Górnicza - Impel Gwardia MOS Wrocław 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)

PTPS Nafta Gaz Piła - ŁKS Łódź 1:3 (14:25, 25:13, 20:25, 21:25)

Mecz o 3. miejsce:

Impel Gwardia MOS Wrocław - PTPS Nafta Gaz Piła 2:3 (28:26, 12:25, 23:25, 25:17, 12:15)

Skład Nafty: Klaudia Kaczorowska, Natalia Wardzińska, Joanna Krawczyk, Natalia Krawulska, Michalina Liss, Natalia Piechowicz oraz Paulina Maj (libero), Patrycja Stawik, Urszula Bejga, Justyna Jerzakowska.

Finał:

MMKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Łódź 3:1 (25:18, 17:25, 25:23, 25:19)



Chłopcy

Mecz o 7. miejsce:

AZS UWM Olsztyn - MMKS I Kędzierzyn Koźle 2:3 (25:17; 22:25; 25:22; 20:25; 12:15)

Mecz o 5. miejsce:

Lechia Tomaszów Mazowiecki - MMKS II Kędzierzyn Koźle 0:3 (18:25; 21:25; 19:25)

Mecze półfinałowe:

MOS Wola Warszawa - Metro Warszawa 2:3 (19:25; 25:18; 27:29; 25:21; 14:16)

Maraton Świnoujście - AZS Norwid Częstochowa 0:3 (22:25; 19:25; 16:25)

Mecz o 3. miejsce:

MOS Wola Warszawa - Maraton Świnoujście 3:2 (23:25; 19:25; 25:23; 25:18; 15:09)

Finał:

AZS Norwid Częstochowa - Metro Warszawa 3:2 (16:25; 25:19; 15:25; 25:19; 15:13)



BOKS

Chłopcy (medaliści i miejsca Wielkopolan)

Waga 46 kg: 1. Bartosz Gorlewski (Olimpia Poznań), 2. Damian Mielewski (MKS Wisła Tczew), 3. Leszek Tokarz (Concordia Knurów) i Mariusz Piasecki (Zagłębie Konin). Waga 48 kg: 1. Maciej Sulęcki (Gwardia Warszawa), 2. Maciej Kulik (Start Elbląg), 3. Przemysław Mazierczuk (Hetman Zamość) i Marcin Szubert (Polonia Świdnica), 5-8. Sławomir Majster (Warta Śrem). Waga 52 kg: 1. Tomasz Piątek (Broń Radom), 2. Maciej Mierzyński (Cristal Białystok), 3. Styk Arkadiusz (Czarni Słupsk) i Mateusz Depczyński (RMKS Rybnik). Waga 54 kg: 1. Paweł Białasik (Polonia Leszno), 2. Kamil Szermeta (Hetman Białystok), 3. Hubert Żmijewski (Broń Radom) i Marcin Adaszyński (Concordia Knurów). Waga 57 kg: 1. Daniel Szynkiewicz (Walka Makoszowy), 2. Sylwester Zieliński (Mazur Ełk), 3. Piotr Grobel (Widzew Łódź) i Adrian Treczyński (Polonia Świdnica). Waga 60 kg: 1. Paweł Wernik (Polonia Świdnica), 2. Przemysław Górny (Zawisza Bydgoszcz), 3. Dawid Ciążyński (Stella Gniezno) i Marcin Napieralski (RKS Łódź). Waga 63 kg: 1. Mateusz Szramke (Altex Stargard Gdański), 2. Piotr Żurek (Polonia Świdnica), 3. Daniel Bogacki (Sztorm Szczecin) i Daniel Kwiatkowski (Iskra Brzezinka). Waga 66 kg: 1. Daniel Ustarbowski (Czarni Słupsk), 2. Rafał Grzegorek (Olimp Szczecin), 3. Sebastian Ernest (CHYB Chełmno) i Łukasz Gawrysiak (Concordia Knurów). Waga 70 kg: 1. Norbert Dąbrowski (Gwardia Warszawa), 2. Maciej Małecki (Sztorm Szczecin), 3. Artur Łazarian (Champion Kraków) i Marek Lech (Widzew Łódź), 5-8 Rafał Hursowicz (Olimpia Poznań). Waga 75 kg: 1. Marcin Adamczak (Stella Gniezno), 2. Grzegorz Szkurłat (Walka Makoszowy), 3. Krzysztof Galant (Czarni Słupsk) i Arkadiusz Zalewski (MKS II LO Chełm). Waga 80 kg: 1. Radosław Czaja (Górnik Wieliczka), 2. Kolec Radosław (Sztorm Szczecin), 3. Artur Cieplik (Polonia Świdnica) i Mariusz Czul (Góral Żywiec), 5-8. Bartosz Szczygielski (Sokół Słupca). Waga powyżej 80 kg: 1. Adam Kurpiewski (Viktoria Ostróda), 2. Dawid Leszek (Kleofas Katowice), 3. Maciej Falkowski (LEDTUR Łódź) i Michał Jabłoński (Wisłok Rzeszów), 5-8. Dariusz Klorek (Stella Gniezno).