Sport.pl

Sport w skrócie

ŻUŻEL

Wyniki 6. kolejki ekstraligi: Włókniarz Złomrex Częstochowa - Atlas Wrocław 49:40, Unia Leszno - Apator Adriana Toruń 45:45, Polonia Bydgoszcz - RKM Rybnik 59:31, Unia Tarnów - ZKŻ quick-mix Zielona Góra 67:23.

1. Unia Tarnów612+98
2. Atlas Wrocław610+113
3. Apator Toruń67+36
4. Unia Leszno67-10
5. Włókniarz Częstochowa66+31
6. Polonia Bydgoszcz64-53
7. ZKŻ Zielona Góra62-88
8. RKM Rybnik60-127
Wyniki 6. kolejki I ligi: Marma Polskie Folie Rzeszów - Start Gniezno 55:23, Lotos Gdańsk - Stal TeleNet Strabag Gorzów 51:39, TŻ Sipma Lublin - Intar Ostrów Wlkp. 56:34, pauzował Kunter GTŻ Grudziądz.

1. Lotos Gdańsk510+125
2. TŻ Lublin58+24
3. Stal Gorzów58+65
4. Intar Ostrów54-40
5. Kunter Grudziądz53-16
6. Marma Rzeszów63-27
7. Start Gniezno50-131
Wyniki 4. kolejki II ligi: SKA Speedway Lwów - KSŻ Krosno 35:55, TŻ Łódź - Kolejarz Rawicz 42:47, Polonia Piła - Kolejarz Opole 32:58.

1. Kolejarz Opole36+55
2. Kolejarz Rawicz34+1
3. PKŻ Polonia Piła22+18
4. KSŻ Krosno32-5
5. TŻ Łódź10-5
6. SKA Speedway Lwów20-64
PIŁKA NOŻNA

Wyniki 26. kolejki IV ligi podkarpackiej: Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko 4:1, Stal Mielec - Kolbuszowianka 0:1, Strug SZiK Tyczyn - Stal Herb Sanok 1:1, Krośnianka - Wisłoka Dębica 0:1, Rafineria/Czarni Jasło - Galicja Cisna 8:0, Górnovia - Rzemieślnik Pilzno 2:2, Budo Instal Turbia - JKS Jarosław 1:4, Unia Nowa Sarzyna - MKS Kańczuga 0:1, Syrenka Roźwienica - Błękitni Ropczyce 0:1.

1. Rafineria/Czarni266267-19
2. Pogoń Leżajsk266267-20
3. Stal Sanok265348-22
4. Stal Mielec264840-18
5. Strug Tyczyn264644-31
6. Wisłoka Dębica264249-21
7. JKS Jarosław264231-26
8. Górnovia263734-29
9. Krośnianka263531-23
10.MKS Kańczuga263532-38
11.Rzemieślnik Pilzno263442-36
12.Unia Nowa Sarzyna263126-34
13.Błękitni Ropczyce262925-38
14.Kolbuszowianka262725-42
15.Sokół Nisko262326-43
16.Budo Instal Turbia262230-50
17.Galicja Cisna261119-83
18.Syrenka Roźwienica26613-76
Wyniki 21. kolejki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Piast Tuczempy - Golbalux Wiązownica 1:1, Czuwaj Przemyśl - Łęk Ostrów 4:0, Start Pruchnik - Bizon Medyka 2:0, Żurawianka Żurawica - Budowlani Szówsko 2:1, Roztocze Narol - Orzeł Przeworsk 1:2, Unia Łukawiec - Błękitni Grzęska 2:3, Start Mirocin - Huragan Gniewczyna 4:1, Skołoszów - Polonia II Przemyśl 3:0.

1. Czuwaj Przemyśl215461-10
2. Żurawianka215159-11
3. Skołoszów214858-19
4. Orzeł Przeworsk214448-18
5. Golbalux Wiązownica213546-27
6. Budowlani Szówsko213135-33
7. Polonia II Przemyśl213126-25
8. Piast Tuczempy213048-23
9. Roztocze Narol213041-37
10.Start Pruchnik212730-35
11.Błękitni Grzęska212236-46
12.Bizon Medyka211926-43
13.Łęk Ostrów211828-43
14.Start Mirocin211826-61
15.Unia Łukawiec211019-73
16.Huragan Gniewczyna2137-90
Wyniki 22. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Nafta Jedlicze - Rafineria/Czarni II Jasło 0:0, Brzozovia - Iwonka Iwonicz 5:3, Górnik Grabownica - Zamczysko Mrukowa 5:2, Leśnik Baligród - Szarotka Uherce 4:0, Piast Miejsce Piastowe - Górnik Strachocina 1:1, Sanovia Lesko - Chłodnie Zgoda Zarszyn 2:0, Zamczysko Odrzykoń - Skołyszyn 2:0, Zorza Łęki Dukielskie - Start Rymanów 2:1.

1. Sanovia Lesko224841-16
2. Rafineria/Czarni II224352-27
3. Brzozovia224148-29
4. Zamczysko Odrzykoń224042-30
5. Chłodnie Zarszyn223832-21
6. Piast Miejsce Piastowe223740-28
7. Start Rymanów223027-30
8. Nafta Jedlicze223027-31
9. Leśnik Baligród222931-25
10.Górnik Strachocina222832-24
11.Górnik Grabownica222826-28
12.Iwonka Iwonicz222241-57
13.Skołyszyn222114-24
14.Szarotka Uherce221821-38
15.Zorza Łęki Dukielskie221727-64
16.Zamczysko Mrukowa221623-49
Wyniki 23. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Ikarus Tuszów Narodowy - Iskra Sobów 1:1, San Kłyżów - Tłoki II Gorzyce 1:1, Siarka II Tarnobrzeg - Unia II/Sarzynianka 1:3, Sparta Jeżowe - Stal II Stalowa Wola 2:3, Stal Nowa Dęba - Jutrzenka Ławnica 2:0, Start Wola Mielecka - Bukowa Jastkowice 1:3, Strażak Niwiska - Sokół Kamień 1:2, Zarzecze - Zryw Dzikowiec 1:3.

1. Zryw Dzikowiec235573-19
2. Stal II Stalowa Wola235545-17
3. Sokół Kamień234544-26
4. Bukowa Jastkowice233543-33
5. Tłoki II Gorzyce233537-28
6. Unia II/Sarzynianka233426-35
7. Ikarus Tuszów Narodowy233339-39
8. Zarzecze233134-26
9. Stal Nowa Dęba232829-39
10.Sparta Jeżowe232635-44
11.Jutrzenka Ławnica232522-30
12.Iskra Sobów232532-41
13.Siarka II Tarnobrzeg232530-45
14.San Kłyżów232329-47
15.Start Wola Mielecka232026-46
16.Strażak Niwiska232031-60
Wyniki 23. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Sokół Sokołów Młp. - Izolator Boguchwała 0:3, Głogovia - Lechia Sędziszów 0:1, Piast Nowa Wieś - Zaczernie 4:0, Kolejarz/Igloopol Dębica - Jawor Krzemienica 2:0, Crasnovia - Herman Hermanowa 1:1, Team Przecław - Strzelec Frysztak 2:0, Dynovia - Czarnovia 1:2, Radomyślanka - Grodziszczanka 0:1. W meczu zaległym: Herman - Piast 0:2.

1. Kolejarz/Igloopol235548-10
2. Izolator Boguchwała234963-21
3. Lechia Sędziszów234237-20
4. Piast Nowa Wieś234138-24
5. Głogovia234137-23
6. Sokół Sokołów223844-27
7. Crasnovia233740-29
8. Jawor Krzemienica233540-36
9. Strzelec Frysztak233026-22
10.Team Przecław232731-44
11.Czarnovia232534-36
12.Grodziszczanka232430-58
13.Radomyślanka232326-57
14.Dynovia222026-48
15.Zaczernie231421-58
16.Herman Hermanowa231317-45