Występy juniorów Kolportera Korona w reprezentacjach Polski

Dariusz Frankiewicz zajął z kadrą do lat 18 pierwsze miejsce na międzynarodowym turnieju Slovakia Cup, a Wojciech Jagodziński zdobył gola w wygranym 2:1 sparingu reprezentacji do lat 17 ze Szwecją
Reprezentacja do lat 18, której kapitanem jest Dariusz Frankiewicz, wygrała silnie obsadzony turniej Slovakia Cup. Wszystkie mecze Polaków w grupie eliminacyjnej kończyły się rezultatem 1:0. Podopieczni Dariusza Dziekanowskiego najpierw pokonali Słowaków, potem ulegli Węgrom i wygrali ze Szkocją. Z pierwszego miejsca awansowali do finału, w którym gładko pokonali Czechów aż 4:0. - Grałem we wszystkich meczach. Tylko przeciwko Węgrom wszedłem w końcówce, ale tak się umawiałem z trenerem Dziekanowskim. Był zadowolony z mojego występu, ja również uważam, że spisałem się nieźle. Teraz chciałbym taką formę zaprezentować w meczach ligowych w Koronie - powiedział Dariusz Frankiewicz.

Przypomnijmy, że z kadrą Dziekanowskiego na Słowację wyjechał też młody bramkarz Kolportera Korona Tomasz Wróblewski, ale z powodu kontuzji opuścił drużynę jeszcze przed pierwszym meczem.

Kolejny z kieleckich reprezentantów Wojciech Jagodziński zagrał w dwóch towarzyskich meczach kadry do lat 17 ze Szwecją. W pierwszym pojedynku w Lęborku Polacy wygrali 3:1, a Wojtek wszedł na boisko w końcówce meczu. Dwa dni później w Słupsku również górą byli Polacy, którzy wygrali 2:1 (1:0), a drugą bramkę dla Polski zdobył właśnie Jagodziński.