Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA
Wyniki IV ligi podkarpackiej: JKS Jarosław - Sokół Nisko 1:0, Stal Sanok - Pogoń Leżajsk 4:3, Kolbuszowianka - Górnovia 1:1, Galicja Cisna - Stal Mielec 0:5, Błękitni Ropczyce - Rafineria/Czarni Jasło 0:7, Wisłoka Dębica - Unia Nowa Sarzyna 4:0, Budo Instal Turbia - Krośnianka 2:4, Rzemieślnik Pilzno - Strug Tyczyn 0:0, MKS Kańczuga - Syrenka Roźwienica 3:2.

1. Pogoń Leżajsk255963-19
2. Rafineria Jasło255959-19
3. Stal Sanok255247-21
4. Stal Mielec254840-17
5. Strug Tyczyn244543-27
6. Wisłoka Dębica253948-21
7. JKS Jarosław253827-25
8. Górnovia253632-27
9. Krośnianka253531-22
10.Rzemieślnik Pilzno253340-34
11.MKS Kańczuga253231-38
12.Unia Nowa Sarzyna253126-33
13.Błękitni Ropczyce252624-38
14.Kolbuszowianka252424-42
15.Sokół Nisko252325-39
16.Budo Instal Turbia252229-46
17.Galicja Cisna251119-75
18.Syrenka Roźwienica25613-71
Wyniki grupy jarosławskiej klasy okręgowej: Start Pruchnik - Żurawianka Żurawica 1:2, Bizon Medyka - Golbalux Wiązownica 3:3, Polonia II Przemyśl - Piast Tuczempy 1:1, Huragan Gniewczyna - Skołoszów 0:4, Błękitni Grzęska - Start Mirocin 5:0, Orzeł Przeworsk - Unia Łukawiec 8:0, Czuwaj Przemyśl - Roztocze Narol 7:1, Budowlani Szówsko - Łęk Ostrów 4:1.

1. Czuwaj Przemyśl205157-10
2. Żurawianka204857-10
3. Skołoszów204555-19
4. Orzeł Przeworsk204146-17
5. Golbalux Wiązownica203445-26
6. Budowlani Szówsko203134-31
7. Roztocze Narol203040-35
8. Piast Tuczempy202947-22
9. Polonia II Przemyśl192821-22
10.Start Pruchnik202428-35
11.Błękitni Grzęska201933-44
12.Bizon Medyka201926-41
13.Łęk Ostrów201828-39
14.Start Mirocin201522-60
15.Unia Łukawiec201017-70
16.Huragan Gniewczyna1936-81
Wyniki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Iwonka Iwonicz - Sanovia Lesko 2:2, Chłodnie Zgoda Zarszyn - Nafta Jedlicze 2:2, Leśnik Baligród - Brzozovia 1:1, Rafineria.Czarni II Jasło - Zorza Łęki Dukielskie 10:0, Skołyszyn - Górnik Grabownica 1:1, Start Rymanów - Zamczysko Odrzykoń 1:1, Szarotka Uherce - Górnik Strachocina 0:2, Zamczysko Mrukowa - Piast Miejsce Piastowe 1:6.

1. Sanovia Lesko214540-17
2. Rafineria/Czarni II214252-27
3. Brzozovia213843-26
4. Chłodnie Zarszyn213833-21
5. Piast Miejsce Piastowe213739-27
6. Zamczysko Odrzykoń213740-30
7. Start Rymanów213026-28
8. Nafta Jedlicze212927-31
9. Górnik Strachocina212731-23
10.Leśnik Baligród212727-25
11.Górnik Grabownica212521-26
12.Iwonka Iwonicz212238-52
13.Skołyszyn212114-25
14.Szarotka Uherce211821-34
15.Zamczysko Mrukowa211621-44
16.Zorza Łęki Dukielskie211425-63
Wyniki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Strzelec Frysztak - Radomyślanka 3:0, Grodziszczanka - Dynovia 2:1, Herman Hermanowa - Głogovia 1:2, Jawor Krzemienica - Team Przecław 1:0, Izolator Boguchwała - Piast Nowa Wieś 2:0, Czarnovia - Crasnovia 3:0, Lechia Sędziszów - Sokół Sokołów Młp. 4:4, Zaczernie - Kolejarz/Igloopol Dębica 0:2.

1. Igloopol/Kolejarz225246-10
2. Izolator Boguchwała224660-21
3. Głogovia224137-22
4. Lechia Sędziszów223936-20
5. Sokół Sokołów Młp.213844-24
6. Crasnovia223639-28
7. Piast Nowa Wieś213532-24
8. Jawor Krzemienica223540-34
9. Strzelec Frysztak223026-20
10.Team Przecław222429-44
11.Radomyślanka222326-56
12.Czarnovia222232-35
13.Grodziszczanka222129-58
14.Dynovia212025-46
15.Zaczernie221421-54
16.Herman Hermanowa211216-42
Wyniki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Tłoki II Gorzyce - Strażak Niwiska 0:1, Bukowa Jastkowice - Zarzecze 1:0, Iskra Sobów - Start Wola Mielecka 2:1, Stal II Stalowa Wola - Ikarus Tuszów Narodowy 4:0, Sokół Kamień - Siarka II Tarnobrzeg 4:1, Jutrzenka Ławnica - Sparta Jeżowe 0:1, Unia II Sarzynianka Nowa Sarzyna - Stal Nowa Dęba 1:0, Zryw Dzikowiec - San Kłyżów 3:1.

1. Stal II Stalowa Wola215242-14
2. Zryw Dzikowiec214949-11
3. Sokół Kamień213931-17
4. Tłoki II Gorzyce213436-25
5. Bukowa Jastkowice213238-32
6. Ikarus Tuszów Narodowy213237-36
7. Zarzecze213032-22
8. Unia II Sarzynianka212822-34
9. Sparta Jeżowe212631-38
10.Stal Nowa Dęba212527-38
11.Jutrzenka Ławnica212421-27
12.Iskra Sobów212429-36
13.Siarka II Tarnobrzeg212228-32
14.Start Wola Mielecka212023-38
15.San Kłyżów211926-45
16.Strażak Niwiska211727-56
PIŁKA RĘCZNA

Wyniki II ligi mężczyzn: Viret Zawiercie - Stal Mielec 36:36, AZS Uniwersytet Rzeszowski - MKS Siemianowice 28:29, AZS Katowice - Orlik Czwórka Brzeg 29:28, ASPR Zawadzkie - Unia Tarnów 34:34.

1. Stal Mielec1627531-410
2. Viret Zawiercie1624395-344
3. Zawadzkie1620472-431
4. Unia Tarnów1619488-450
5. AZS Katowice1618511-489
6. Orlik Brzeg1618421-414
7. Siemianowice1612409-462
8. Gwardia II Opole164296-393
9. AZS Rzeszów162368-488
Do I ligi awansowały Stal Mielec i Viret Zawiercie.