Futsal: Akademia S³owa w finale Pucharu Polski

Pi³karze Akademii Słowa Poznań awansowali do turnieju finałowego Pucharu Polski. Poznaniacy wygrali batalię półfinałową w Nowej Rudzie, wyprzedzili tam trzy zespoły. Zawodnicy Akademii zwyciężyli we wszystkich trzech meczach: 2:1 z Centrum Nowa Ruda, 3:0 z Hutą Jedność Siemianowice Śląskie i 4:1 z Mareksem Chorzów. Poza Akademią do finału awansowały: Clearex Chorzów, Holiday Chojnice i obrońca trofeum Baustal Kraków. Impreza wieńcząca rozgrywki pucharowe zostanie rozegrana 2 maja w Jaworznie. Odbyło się już losowanie par półfinałowych. Poznaniacy zagrają z Cleareksem, a Baustal zmierzy się z zespołem z Chojnic. Zwycięzcy awansują do ścisłego finału.

Przypomnijmy, że Puchar Polski rozgrywany jest po raz czwarty. Wszystkie dotychczasowe edycje wygrał Baustal.