Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

IV liga

Wyniki 24. kolejki: Ursus Warszawa - KS Łomianki 2:5, GLKS Nadarzyn - Wisła II Płock 2:1, Szydłowianka - Dolcan Ząbki 1:2, Korona Góra Kalwaria - Narew Ostrołęka 0:1, Hutnik Warszawa - Olimpia Warszawa 3:0, GKP Targówek - Pilica Białobrzegi 0:1, Nadnarwianka Pułtusk - Pogoń Siedlce 0:1, Delta Warszawa - KS Piaseczno 1:0, Polonia II Warszawa - Legia II Warszawa 0:2. Mecze zaległe: Ursus - Nadarzyn 0:1, Targówek - Piaseczno 2:1, Pogoń - Pilica 2:1.

1. Legia II245960-17
2. Łomianki245143-35
3. Targówek244944-21
4. Dolcan243835-25
5. Pogoń243641-35
6. Polonia II243338-39
7. Narew243334-42
8. Szydłowianka243131-34
9. Delta243133-41
10. Piaseczno232930-30
11. Wisła II242938-40
12. Olimpia242935-42
13. Pilica242933-47
14. Nadarzyn242919-33
15. Nadnarwianka242824-33
16. Korona232621-25
17. Hutnik242632-37
18. Ursus242126-41
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 21. kolejki, gr. I: 21. kolejka: GKS Strzegowo - ULKS Ciółkowo 2:1, Piast Piastów - Tęcza 34 Płońsk 2:1, Kasztelan Sierpc - Podlasie Sokołów Podlaski 3:1, Korona Ostrołęka - Skra Drobin 1:1, Legionovia II - Żbik Nasielsk 2:2, Mazowsze Płock - Boruta Kuczbork 0:1, MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:1, Stoczniowiec Płock - Makowianka 1:1. Mecz zaległy: Legionovia II - Podlasie 0:1.

1. Żbik214858-25
2. Piast204352-25
3. Boruta214349-28
4. Mazowsze214050-20
5. Kasztelan203851-31
6. Legionovia II203641-30
7. Podlasie213340-23
8. Korona213343-49
9. Makowianka213236-36
10. Tęcza213043-31
11. Skra212442-43
12. Ciechanów212239-55
13. Strzegowo201635-63
14. Stoczniowiec211522-58
15. Ostrovia211319-57
16. Ciółkowo 20 7 23-69

Klasa okręgowa

Wyniki 19. kolejki: Huragan Bodzanów - Amator Maszewo 0:0, Wicher Cieszewo - Błękitni Gąbin 1:4, Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 1:2, Mazur Gostynin - Luszynianka Luszyn 3:1, Orkan Lelice - Stegny Wyszogród 5:1, Pek-Mont Zryw Bielsk - Wisła Duninów 7:4, Roltex Białkowo - Orkan Sochaczew 2:6.

1. Błękitni194351-20
2. Mazur194157-21
3. Orkan S.194155-18
4. Orkan L.193643-29
5. Wicher193347-43
6. Orzeł193045-43
7. Wisła192644-42
8. Zryw192646-61
9. Roltex191928-42
10. Luszynianka 19 18 23-43

11. Amator191824-54
12. Świt191725-31
13. Stegny191727-40
14. Huragan191323-51
Klasa A

Wyniki 19. kolejki: Lwówianka Lwówek - Skrwa Łukomie 2:2, Bakoma Ikar Bielice - Kormoran Łąck 0:2, Zorza Szczawin Kościelny - Bzura Chodaków 3:3, Skrwa Brudzeń - Unia Iłów 1:2, Iskra Kozłowo - Voctoria Wykowo 2:2, Sparta Mochowo - Limit Rybno 1:1, Masovia Płock - Błyskawica Lucień 5:0.

1. Masovia 19 52 61-16

2. Bzura194584-24
3. Limit194063-25
4. Unia193444-24
5. Kormoran193246-26
6. Ikar193040-33
7. Skrwa B. 19 25 45-41

8. Zorza192537-35
9. Błyskawica192439-51
10. Sparta192430-44
11. Skrwa Ł. 19 22 32-47

12. Lwówianka 19 17 22-46

13. Victoria19931-72
14. Iskra19220-110
Klasa B

Wyniki 19. kolejki: Miszewko Strzałkowskie - Start Proboszczewice 3:4, Mazowia Słubice - Unia Czermno 3:0, Olimpia Gozdowo - Pogoń Słupia 3:2, Polonia Radzanowo - Relax Miszewo Murowane 3:4, Sparta Rościszewo - Błękitni Gójsk 0:6, Kasztelan Białe Błoto - Bronowo Zalesie 15:0.

1. Błękitni164884-23
2. Olimpia184366-29
3. Pogoń184178-29
4. Mazowia183661-30
5. Polonia173361-27
6. Relax162548-32
7. Kasztelan162251-50
8. Start181926-56
9. Miszewko 17 18 33-75

10. Unia171538-51
11. Bronowo 17 10 20-74

12. Sparta17721-72
13. Bobry17624-65