V liga krakowska i wadowicka

V liga krakowska

20. kolejka: Prądniczanka - Borek 1:2, Gościbia Sułkowice - Wawel 0:0, Wieczysta - Pogoń Skotniki 4:0, Tramwaj - Nadwiślan 1:4, Bieżanowianka - Słomniczanka 3:1, Zwierzyniecki - Iskra Krzęcin 1:1, Garbarnia II - Szreniawa Koszyce 1:0, Błękitni Modlnica - Opatkowianka 6:0.



1. Słomniczanka204642:19
3. Bieżanowianka204134:21
2. Tramwaj204039:18
4. Wieczysta203739:20
5. Szreniawa203230:18
6. Pogoń203134:26
7. Gościbia202733:31
8. Wawel202633:31
9. Iskra202629:29
10. Prądniczanka202529:39
11. Błękitni202428:28
12. Zwierzyniecki202331:42
13. Opatkowianka202018:38
14. Garbarnia II201816:26
15. Nadwiślan201625:53
16. Borek201421:40


V liga wadowicka

20. kolejka: Fablok Chrzanów - Niwa Nowa Wieś 1:0, Stanisławianka Stanisław Dolny - Nadwiślanin Gromiec 3:1, Janina Libiąż - Iskra Klecza Dolna 3:0, KS Chełmek - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1:2, Hejnał Kęty - Strumień Polanka Wielka 1:0, Błyskawica Marcówka - Beskidy Andrychów 3:0, Zgoda Malec - Przebój Wolbrom 0:2, Żarek Barwałd Górny - Babia Góra Sucha Beskidzka 1:2.



1. Fablok204854:15
2. Przebój204659:15
3. Janina204445:10
4. Kalwarianka203530:19
5. Iskra203535:20
6. Hejnał203335:34
7. Błyskawica203038:24
8. Beskidy203027:27
9. Nadwiślanin202529:40
10. Babia Góra202224:36
11. Żarek202116:32
12. Zgoda202122:36
13. Strumień201728:43
14. Stanisławianka201533:67
15. Chełmek201420:48
16. Niwa201321:51


V liga nowosądecka

19. kolejka: Łosoś Łososina Dolna - Lubań Tylmanowa 5:1, Helena Nowy Sącz - Watra Białka Tatrzańska 1:3, Zawada Nowy Sącz - Skalnik Kamionka Wielka 0:0, Świniarsko - Jodłownik 2:2, Moduł Zagórzany - Turbacz Mszana Dolna 3:0, Grybovia Grybów - Orzeł Wojnarowa 0:2, Sandecja II Nowy Sącz - Gród Podegrodzie 4:0, Topór Tenczyn - KS Tymbark 3:1.



1. Łosoś195058:19
2. Jodłownik194457:23
3. Sandecja II193744:15
4. Topór193436:24
5. Skalnik193042:29
6. Grybovia192930:38
7. Gród192836:36
8. Lubań192528:36
9. Turbacz192427:42
10. Helena192227:32
11. Moduł192025:38
12. Zawada191921:35
13. Świniarsko191933:39
14. Watra191832:48
15. Tymbark191720:35
16. Orzeł191022:59


V liga tarnowska

21. kolejka: Gosłavia Gosławice - Metal Tarnów 3:6, Pogoń Biadoliny Radłowskie - Strażak Mokrzyska 0:4, Pogórze Pleśna - Dunajec Zbylitowska Góra 2:0, Dunajec Zakliczyn - Szreniawa Nowy Wiśnicz 0:1, Rylovia - Ciężkowianka 5:0, Ikar Odporyszów - Rzezawianka 3:0, Orzeł Dębno - Wietrzychowice 3:0. Mecz Skrzyszovia - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska przełożony na 28. kwietnia.



1. Dąbrovia205144:14
2. Metal214558:22
3. Strażak214557:30
4. Szreniawa214343:22
5. Gosłavia213749:35
6. Orzeł213643:20
7. Ciężkowianka213335:29
8. Skrzyszovia202631:34
9. Rzezawianka212623:32
10. Wietrzychowice212533:40
11. Rylovia212432:41
12. Dunajec Z.212226:31
13. Pogórze211920:41
14. Ikar211726:41
15. Pogoń21912:64
16. Dunajec Z. G.21820:59
Rozegrano zaległe spotkania 17. kolejki: Gosłavia Gosławice - Strażak Mokrzyska 0:3, Dunajec Zbylitowska Góra - Dunajec Zakliczyn 3:5, Pogórze Pleśna - Orzeł Dębno 1:4, Pogoń Biadoliny Radłowskie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0:1, Rylovia Rylowa - Skrzyszovia Skrzyszów 3:0.