Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

IV liga

Wyniki 23. kolejki: Olimpia Warszawa - GKP Targówek 0:0, Dolcan Ząbki - Delta Warszawa 1:0, KP Łomianki - GLKS Nadarzyn 2:0, Pogoń Siedlce - Ursus 2:2, Piaseczno - Polonia II Warszawa 3:0, Narew Ostrołęka - Hutnik Warszawa 0:2, Wisła II Płock - Szydłowianka 0:1, Legia II Warszawa - Korona Góra Kalwaria 3:0, Pilica Białobrzegi - Nadnarwianka Pułtusk 3:0.

1. Legia II235658-17
2. Łomianki234838-33
3. Targówek224642-19
4. Dolcan233533-24
5. Polonia II233338-37
6. Szydłowianka233130-32
7. Pogoń223038-34
8. Narew233033-42
9. Piaseczno212929-27
10. Wisła II232937-38
11. Olimpia232935-39
12. Nadnarwianka232824-32
13. Delta232832-41
14. Korona222621-24
15. Pilica222631-45
16. Hutnik232329-37
15. Nadarzyn222316-32
18. Ursus222124-35
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 20. kolejki I grupy: GKS Strzegowo - Piast Piastów 0:1, Tęcza Płońsk - Kasztelan Sierpc 2:1, Boruta Kuczbork - MKS Ciechanów 0:1, Podlasie Sokołów Podlaski - Korona Ostrołęka 2:0, Skra Drobin - Legionovia II Legionowo 2:0, ULKS Ciółkowo - Makowianka Maków Maz. 1:2, Ostrovia Ostrów Maz. - Stoczniowiec Płock 0:1, Żbik Nasielsk - Mazowsze Płock 2:1.

1. Żbik204756-23
2. Mazowsze204050-19
3. Piast194050-24
4. Boruta204048-28
5. Kasztelan193548-30
6. Legionovia II183539-27
7. Korona203242-48
8. Makowianka203135-35
9. Podlasie193038-20
10. Tęcza203042-29
11. Skra202341-42
12. Ciechanów201935-54
13. Stoczniowiec201421-57
14. Strzegowo191333-62
15. Ostrovia201318-53
16. Ciółkowo 19 7 22-67

Klasa okręgowa

Wyniki 18. kolejki: Orkan Sochaczew - Huragan Bodzanów 6:0, Wisła Duninów - Roltex Białkowo 5:1, Stegny Wyszogród - Pek-Mont Zryw Bielsk 1:1, Amator Maszewo - Wicher Cieszewo 1:5, Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin 1:4, Błękitni Gąbin - Śwot Staroźreby 1:0, Luszynianka Luszyn - Orkan Lelice przy stanie 1:0 mecz w 47. min został przerwany z winy Orkana.

1. Błękitni184047-19
2. Mazur183854-20
3. Orkan S.183849-16
4. Orkan L.173338-25
5. Wicher183346-39
6. Orzeł182743-42
7. Wisła182641-35
8. Zryw182339-58
9. Białkowo181926-36
10. Świt181724-29
11. Stegny181726-35
12. Amator181724-54
13. Luszynianka 17 15 19-40

14. Huragan181223-51
Klasa A

Wyniki 18. kolejki: Błyskawica Lucień - Lwówianka Lwówek 1:1, Limit Rybno - Masovia Płock 2:0, Victoria Wykowo - Sparta Mochowo 2:3, Unia Iłów - Iskra Kozłowo 7:0, Bzura Chodaków - Skrwa Brudzeń 7:1, Kormoran Łąck - Zorza Szczawin Kościelny 3:1, Skrwa Łukomie - Bakoma-Ikar Bielice 3:1.

1. Masovia 18 49 56-16

2. Bzura184481-21
3. Limit183962-24
4. Ikar183341-28
5. Unia183142-23
6. Kormoran182944-26
7. Skrwa B. 18 25 44-39

8. Błyskawica182439-46
9. Sparta182329-43
10. Zorza182131-33
11. Skrwa Ł. 18 21 30-45

12. Lwówianka 18 16 20-44

13. Victoria18829-70
14. Iskra18118-108
Klasa B

Wyniki 18. kolejki: Bronowo Zalesie - Miszewko Strzałkowskie 1:0, Błękitni Gójsk - Kasztelan Białe Błoto 6:0, Relax Miszewo Murowane - Bobry Cierszewo 2:0, Pogoń Słupia - Polonia Radzanowo 3:2, Unia Czermno - Olimpia Gozdowo 2:5, Start Proboszczewice - Mazowia Słubice 0:5.

1. Błękitni154578-23
2. Pogoń174176-26
3. Olimpia174063-27
4. Polonia163357-23
5. Mazowia173358-30
6. Relax152244-29
7. Kasztelan151936-50
8. Miszewko 16 18 32-71

9. Unia161538-48
10. Start171321-54
11. Bronowo 16 10 20-59

12. Bobry17925-64
13. Sparta16721-65