Medale mistrzostw Polski chełmskich zapaśników

Sukcesem zapaśników Cementu Gryfu Chełm zakończyły się rozegrane w ich hali mistrzostwa Polski w stylu klasycznym. Gospodarze zdobyli dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale

Mistrzami Polski zostali chełmianie, którzy zdobyli wcześniej kwalifikacje do igrzysk olimpijskich w Atenach. W kategorii 55 kg absolutnie dominował mistrz świata Dariusz Jabłoński, który wszystkie wali wygrał przed czasem. Złoty medal w kategorii 74 kg wywalczył Radosław Truszkowski. W tych samych kategoriach zawodnicy Cementu Gryfu zdobyli też brązowe medale. Na trzecim miejscu za bratem znalazł się Piotr Jabłoński (wraz z Krzysztofem Grzybkiem z Siły Mysłowice), a w wadze 74 kg trzeci był Krystian Tracz (ex aequo z Ryszardem Wolnym z Unii Racibórz. Wicemistrzem Polski jest w kategorii 66 kg Sylwester Charzewski, który w finale uległ 1:4 Włodzimierzowi Zawadzkiemu (Legia Warszawa).

Chełmscy zapaśnicy okazali się zdecydowanie najlepsi w klasyfikacji klubowej. Gryf wyprzedził Legię Warszawa i PTC Pabianice.