Zapowiedzi weekendowych (16-18 IV) imprez sportowych

n PIŁKA NOŻNA

IV LIGA. Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów (sobota, godz. 16); Pomorzanka Sejny - Hetman Białystok (niedziela, godz. 14); Kolejarz Czeremcha - Wigry Suwałki (niedziela, godz. 15); Sokół Sokółka - Supraślanka Supraśl; MKS Mielnik - ŁKS Łomża; Jagiellonia II Białystok - Sparta Augustów (wszystkie mecze w niedzielę o 16).

n PIŁKA RĘCZNA

II LIGA. Hańcza Suwałki - UKS MDK Kościerzyna (sobota, godz. 11, ZS nr 7 przy ul. Ogrodowej).

n KOSZYKÓWKA

ROZGRYWKI MŁODZIKÓW. W sobotę o godz. 12 w hali Włókniarza przy ul. Antoniukowskiej odbędzie się ćwierćfinał mistrzostw Polski młodziczek między Gimbasketem Białystok a MKS-em Pruszków. Tego samego dnia o 14.30, też w hali Włókniarza, ćwierćfinał rozegrają młodzicy - Gimbasket podejmie MKS Ochotę Warszawa.

n TENIS STOŁOWY

MISTRZOSTWA PODLASIA. W weekend w hali ZS przy ul. Augustowskiej w Suchowoli odbędą się mistrzostwa Podlasia w kategorii młodzików, kadetów oraz juniorów. W sobotę od godz. 10 walczyć będą młodzicy, a zawodnicy starszych kategorii rozpoczną rywalizację w niedzielę, też o 10.

n KOLARSTWO

MEMORIAŁ SKOCZENIA. W niedzielę o godz. 11 w Ogrodniczkach rozpocznie się wyścig kolarski im. Bogusława Skoczenia. Na trasie 30 km (Ogrodniczki - Sokołda - Ogrodniczki) ścigać się będą młodzicy, a o 11.50 na odcinek długości 70 km (Ogrodniczki - Krynki - Ogrodniczki) wyruszą juniorzy młodsi.

SPORT MASOWY

ROK OLIMPIJSKI. W sobotę o godz. 11 w hali OSiR przy ul. Wojska Polskiego w Suwałkach odbędzie się Wojewódzka Inauguracja Roku Olimpijskiego. Podczas uroczystości zaplanowano zapalenie znicza Ogniem Olimpijskim przywiezionym z Olimpu. Program imprez towarzyszących: o godz. 12.30 na basenie OSiR-u rozpoczną się I Międzynarodowe Integracyjne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta RP; o godz. 13 w SP 11 zacznie się II Spartakiada Integracyjna.

n LEKKOATLETYKA

BIEGI SZTAFETOWE. W sobotę o godz. 9 na terenie MOSiR-u przy ul. Nadrzecznej w Siemiatyczach odbędą się Biegi Sztafetowe o Puchar Dyrektora MOSiR-u. W zawodach wystartują reprezentacje szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

n SPORTY MOTOROWE

COUNTRY CROSS. W niedzielę o godz. 11.30 na torze Rososze w pobliżu Siemiatycz motocykliści wezmą udział w Siemiatyckim Country Crossie, pierwszej eliminacji okręgu podlaskiego w konkurencji country crossu.