Piłka nożna: od IV ligi do klasy B

IV liga

Wyniki 22. kolejki: Ursus Warszawa - GLKS Nadarzyn (nie odbył się), Szydłowianka - KS Łomianki 0:1, Delta Warszawa - Wisła II Płock 4:0, Polonia II Warszawa - Dolcan Ząbki 2:3, Korona Góra Kalwaria - KS Piaseczno (nie odbył się), GKP Targówek - Narew Ostrołęka 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Warszawa 1:1, Pogoń Siedlce - Pilica Białobrzegi (nie odbył się z powodu śmierci piłkarza Pilicy Wojciecha Szczerby), Hutnik Warszawa - Legia Warszawa 2:4.

1. Legia II225355-17
2. Targówek214542-19
3. Łomianki224536-33
4. Polonia II223338-34
5. Dolcan223232-24
6. Narew223033-40
7. Pogoń212936-32
8. Wisła II222937-37
9. Szydłowianka222829-32
10. Olimpia222835-39
11. Nadnarwianka222824-29
12. Delta222832-40
13. Korona212621-21
14. Piaseczno202626-27
15. Nadarzyn212316-30
16. Pilica212328-45
17. Hutnik222027-37
18. Ursus212022-33
Mazowiecka Liga Seniorów

Wyniki 18. kolejki, grupy I: Piast Piastów - ULKS Ciółkowo (nie odbył się), Kasztelan Sierpc - GKS Strzegowo (nie odbył się), Korona Ostrołęka - Tęcza 34 Płońsk 1:2, Legionovia II - Podlasie Sokołów Podlaski (nie odbył się), Mazowsze Płock - Skra Drobin 7:2, MKS Ciechanów - Żbik Nasielsk 2:5, Stoczniowiec Płock - Boruta Kuczbork 1:7, Makowianka - Ostrovia Ostrów Maz. 4:0.

1. Żbik194454-22
2. Mazowsze194049-17
3. Boruta194048-26
4. Piast183749-24
5. Kasztelan193547-29
6. Legionovia II183539-25
7. Korona193242-46
8. Makowianka192833-32
9. Podlasie182736-20
10. Tęcza192740-28
11. Skra192039-42
12. Ciechanów191634-54
13. Strzegowo181333-61
14. Ostrovia191318-52
15. Stoczniowiec191120-57
16. Ciółkowo 18 7 21-65

Klasa okręgowa

Wyniki 17. kolejki: Huragan Bodzanów - Wicher Cieszewo 1:2, Świt Staroźreby - Amator Maszewo 4:1, Mazur Gostynin - Błękitni Gąbin 0:0, Orkan Lelice - Orzeł Goleszyn 2:2, Pek-Mont Zryw Bielsk - Luszynianka Luszyn 2:1, Roltex Białkowo - Stegny Wyszogród 0:0, Orkan Sochaczew - Wisła Duninów 6:0.

1. Błękitni173746-19
2. Mazur173550-19
3. Orkan S.173543-16
4. Orkan L.173338-25
5. Wicher173041-38
6. Orzeł172742-38
7. Wisła172336-34
8. Zryw172238-57
9. Białkowo171925-31
10. Świt171724-28
11. Amator171723-49
12. Stegny171625-34
13. Luszynianka 17 15 19-40

14. Huragan171223-45
Klasa A

Wyniki 17. kolejki: Lwówianka Lwówek - Bakoma Ikar Bielice 1:0, Zorza Szczawin Kościelny - Skrwa Łukomie 5:1, Skrwa Brudzeń - Kormoran Łąck 2:1, Iskra Kozłowo - Bzura Chodaków 0:8, Sparta Mochowo - Unia Iłów 1:3, Masovia Płock - Victoria Wykowo 4:3, Błyskawica Lucień - Limit Rybno 2:2.

1. Masovia 17 49 56-14

2. Bzura174174-20
3. Limit173660-24
4. Ikar173340-25
5. Unia172835-23
6. Kormoran172641-25
7. Skrwa B. 17 25 43-32

8. Błyskawica172338-45
9. Zorza172130-30
10. Sparta172026-41
11. Skrwa Ł. 17 18 27-44

12. Lwówianka 17 15 19-43

13. Victoria17827-67
14. Iskra17118-101
Klasa B

Wyniki 17. kolejki: Miszewko Strzałkowskie - Mazowia Słubice 0:2, Olimpia Gozdowo - Start Proboszczewice 3:0, Bobry Cierszewo - Pogoń Słupia 1:1, Sparta Rościszewo - Relax Miszewo Murowane 1:3, Bronowo Zalesie - Błękitni Gójsk 0:2.

1. Błękitni144272-23
2. Pogoń163873-24
3. Olimpia163758-25
4. Polonia153355-20
5. Mazowia163053-30
6. Kasztelan141936-44
7. Relax141942-29
8. Miszewo151832-70
9. Unia151536-43
10. Start161321-49
11. Bobry16925-62
12. Sparta16721-65
13. Bronowo 15 7 19-59