Sport.pl

Sport w skrócie

PIŁKA NOŻNA

Wyniki 19. kolejki grupy rzeszowskiej klasy okręgowej: Lechia Sędziszów - Kolejarz/Igloopol Dębica 1:1, Izolator Boguchwała - Team Przecław 6:0, Jawor Krzemienica - Radomyślanka 5:1, KS Zaczernie - Strzelec Frysztak 1:3, Czarnovia - Sokół Sokołów 0:1, Dynovia - Crasnovia 0:2, Grodziszczanka - Głogovia 0:5. Mecz Herman Hermanowa - Piast Nowa Wieś został przełożony.

1. Kolejarz/Igloopol194642-10
2. Sokół Sokołów183738-15
3. Lechia Sędziszów193526-15
4. Izolator Boguchwała183446-19
5. Crasnovia183332-19
6. Jawor Krzemienica183036-27
7. Piast Nowa Wieś182927-21
8. Głogovia182929-19
9. Strzelec Frysztak192622-17
10.Radomyślanka182022-42
11.Grodziszczanka191827-51
12.Team Przecław181725-42
13.Dynovia181719-41
14.Czarnovia191627-34
15.Zaczernie181421-42
16.Herman Hermanowa17711-37
Wyniki 19. kolejki grupy krośnieńskiej klasy okręgowej: Brzozovia - Sanovia Lesko 0:0, Chłodnie Zgoda Zarszyn - Zamczysko Odrzykoń 1:1, Iwonka Iwonicz - Zorza Łęki Dukielskie 2:0, Leśnik Baligród - Nafta Jedlicze 1:2, Rafineria/Czarni II Jasło - Górnik Grabownica 4:1, LKS Skołyszyn - Górnik Strachocina 0:2, Start Rymanów - Piast Miejsce Piastowe 0:1, Szarotka Uherce - Zamczysko Mrukowa 1:1.

1. Sanovia Lesko194133-14
2. Rafineria/Czarni II193640-26
3. Zamczysko Odrzykoń193638-27
4. Brzozovia193438-24
5. Piast Miejsce Piastowe183333-24
6. Chłodnie Zarszyn183126-18
7. Start Rymanów182624-26
8. Leśnik Baligród192525-19
9. Nafta Jedlicze192522-27
10.Górnik Strachocina192328-22
11.Górnik Grabownica182117-22
12.LKS Skołyszyn191913-21
13.Szarotka Uherce191820-28
14.Iwonka Iwonicz181831-45
15.Zamczysko Mrukowa181519-36
16.Zorza Łęki Dukielskie191425-50
Wyniki 19. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Zryw Dzikowiec - Siarka II Tarnobrzeg 5:0, Iskra Sobów - KP Zarzecze 1:2, Jutrzenka Ławnica - Start Wola Mielecka 0:1, San Kłyżów - Strażak Niwiska 3:3, Sokół Kamień - Sparta Jeżowe 2:3, Stal II Stalowa Wola - Bukowa Jastkowice 1:0, Unia II Sarzynianka - Ikarus Tuszów Narodowy 3:1, Tłoki II Gorzyce - Stal Nowa Dęba 2:0.

1. Stal II Stalowa Wola194634-13
2. Zryw Dzikowiec194057-14
3. Sokół Kamień193334-33
4. Tłoki II Gorzyce193134-23
5. Ikarus Tuszów Nar.192936-32
6. KP Zarzecze192729-20
7. Unia II Sarzynianka182521-28
8. Stal Nowa Dęba192527-36
9. Jutrzenka Ławnica192419-25
10.Bukowa Jastkowice192333-31
11.Siarka II Tarnobrzeg192226-36
12.Iskra Sobów182124-32
13.Sparta Jeżowe192027-38
14.Start Wola Mielecka192022-33
15.San Kłyżów191924-39
16.Strażak Niwiska191425-51
PIŁKA RĘCZNA

Wynik meczu II ligi mężczyzn: AZS UR Rzeszów - Viret Zawiercie 20:23.

1. Stal Mielec1426458-330
2. Viret Zawiercie1421344-301
3. ASPR Zawadzkie1417428-397
4. Unia Tarnów1316373-351
5. Orlik Brzeg1416366-361
6. AZS Katowice1414447-435
7. Siemianowice1510380-434
8. Gwardia II Opole154296-383
9. AZS Rzeszów132290-397
KOSZYKÓWKA

Wyniki rozegranego w Stalowej Woli ćwierćfinałowego turnieju mistrzostw Polski juniorów młodszych: Stal Stalowa Wola - Polonia Przemyśl 84:69, Unia Tarnów - Wisła Kraków 97:85, Polonia - Unia 39:103, Stal - Wisła 71:85, Polonia - Wisła 57:83, Stal - Unia 65:89.

Tabela po pierwszym turnieju:

1. Unia Tarnów3-06289:189
2. Wisła Kraków2-15253:225
3. Stal Stalowa Wola1-24220:243
4. Polonia Przemyśl0-33165:270
Drugi turniej odbędzie się w Tarnowie.