Liga okręgowa - 17. kolejka

Prowadząca dwójka - Mazowsze II Grójec i Wulkan Zakrzew - wygrywała swoje mecze. Po piętach coraz bardziej depcze im Sokół Przytyk
Rezerwy Mazowsza nie miały zbyt trudnego zadania, bo ich przeciwnik Orzeł Wierzbica to ligowy słabeusz. Dlatego rutyniarze z Grójca, choć nie osiągnęli przygniatającej przewagi, pewnie zainkasowali komplet punktów. W roli głównej wystąpił tym razem Tomasz Jaskólski, który strzelił rywalom trzy gole.

Wulkan Zakrzew straszliwie męczył się w Wolanowie. Oba zespoły toczyły wyrównany pojedynek, a najlepszymi zawodnikami byli bramkarze. Napastników gości wyręczył wreszcie Łukasz Rychlicki, który interweniował tak niefortunnie, że umieścił piłkę we własnej bramce.

Sokół Przytyk nie pozostawił złudzeń Polonii Iłża, komu należy się trzecie miejsce w lidze. Mecz rozpoczął się co prawda dobrze dla gości, którzy objęli prowadzenie już w piątej minucie, a w 20 min egzekwowali rzut karny. Uderzenie Daniela Pietrzyka obronił jednak Paweł Grzyb i od tego momentu zaczęła się dominacja Sokoła. Po przerwie w ataku zespołu z Przytyka szalał Rafał Kiljanek, który w ciągu 11 minut zaliczył klasyczny hattrick. Potem gola dołożył jeszcze Wojciech Pawłowski i gospodarze mogli cieszyć się z efektownego zwycięstwa.

WYNIKI 17. KOLEJKI:

n SOKÓŁ PRZYTYK - POLONIA IŁŻA 4:1 (0:1): Kiljanek 3 (57., 59., 68.), Pawłowski (78.) - Chudyba (5.).

n BERTA JEDLIŃSK - SADOWNIK BŁĘDÓW 2:4 (0:2): Rybski (70.), Bilski (85. - samobójcza) - Sobczyk (20.), Socha (29.), Maciak (55.), Nowak (80.).

n ORZEŁ WIERZBICA - MAZOWSZE II GRÓJEC 2:4 (1:2): Madej (2.), Borkiewicz (75.) - Jaskólski 3 (23., 36., 55.), Skonieczny (86.).

n MOGIELANKA MOGIELNICA - RADKOM BETA MEBLE RADOM 3:1 (2:1): Brzemiński (24.), Włodarczyk (40.), Jaworski (70.) - Muszyński (34.).

n JAGUAR WOLANÓW - WULKAN ZAKRZEW 0:1 (0:1): Rychlicki (44. - samobójcza).

n PLON GARBATKA - ORONKA OROŃSKO 2:1 (1:1): Jaworski (34.), Węglarz (46. - karny) - Poneta (6. samobójcza).

n ORZEŁ GIELNIÓW - MGKS SKARYSZEW 3:0 (2:0): Noga 3 (5., 42., 76.).