Wyniki piłkarskiej klasy A

BIELSKO-BIAŁA

15. kolejka: Wilkowice - Wapienica 5:0, Grodziec Śl. - Bestwinka 4:0, Buczkowice - Pisarzowice 3:0, Kaniów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:2, Bujaków - Jasienica 0:1. Rekord Bielsko-Biała i Międzybrodzie Bialskie pauzowały.

Prowadzi Podbeskidzie II Bielsko-Biała (32 pkt.) przed Rekordem Bielsko-Biała (26) i Międzybrodziem Bialskim (25).

BYTOM

20. kolejka: Dąbrówka Wielka - Gwarek Tarnowskie Góry 1:4, Brzeziny Śl. - Rozbark II Bytom 0:1, Bobrowniki Śl. - Koty 3:0, Krupski Młyn - Świerklaniec 2:0, Bobrowniki Będzińskie - Tworóg 1:6, Bobrek Karb II Bytom - Orzeł II Nakło Śl. 3:1, Żyglin - Orzech 2:2, Sucha Góra - Chechło Nowe 1:0, Tarnowiczanka Stare Tarnowice - Kozłowa Góra 1:2.

Prowadzi Kozłowa Góra (50 pkt.) przed Suchą Górą (41) i Gwarkiem Tarnowskie Góry (39).

RACIBÓRZ

18. kolejka: Nieboczowy - Krzyżkowice 1:1, Unia II Racibórz - Przyszłość II Rogów 1:6, Rudy Wielkie - Nowa Wieś 2:4, Samborowice - Gaszowice 1:1, Kornowac - Tworków 0:2, Nędza - Studzienna 6:1, Turza Śl. - Pstrążna 2:2, Lyski - Adamowice 6:3.

Prowadzi Nowa Wieś (37 pkt.) przed Krzyżkowicami (36) i Przyszłością II Rogów (33).

RYBNIK

18. kolejka: Świerklany - Przegędza 3:1, Skrbeńsko - Szczejkowice 2:2, Palowice - Baranowice 2:1, Łaziska - Radziejów 2:3, Zawada - Grabownia 1:0, Górnik II Jastrzębie - Żory 1:0, Wielopole - Szeroka 0:2, Stanowice - Ochojec 0:1.

Prowadzi Górnik II Jastrzębie (49 pkt.) przed Żorami (36) i Świerklanami (34).

SKOCZÓW

14. kolejka: Górki Wielkie - Istebna 0:3, Beskid II Skoczów - Kończyce Małe 0:1, Nierodzim - Strumień 3:0, Ochaby - Wisła 1:1, Zabłocie - Simoradz 1:0, Pogwizdów - Pogórze 3:0, Zebrzydowice - Brenna 2:1.

Prowadzą Zebrzydowice (36 pkt.) przed Nierodzimiem (30) i Kończycami Małymi (28).

SOSNOWIEC

21. kolejka: Rogoźnik - Piaski 2:0, Grodziec - Źródło II Kromołów 0:1, Wierbka - Mierzęcice 2:5, Ciężkowianka Jaworzno - Podłęże 2:1, Zagłębie II Sosnowiec - Kazimierz 3:3, Wojkowice - Byczyna 3:3, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Żarnowiec 2:0, Siewierz - Tucznawa 2:0, Błędów pauzował.

Prowadzi Ciężkowianka Jaworzno (51 pkt.) przed Wojkowicami (50) i Siewierzem (46).

TYCHY

20. kolejka: Piast Pawłowice Śl. - Bieruń Nowy 1:4, Jaroszowice - Wyry 1:0, Bojszowy - GKS II Tychy 4:2, Orzesze - Rudołtowice-Ćwiklice 1:1, Woszczyce - Miedźna 2:3, Piasek - Chełm Śl. 1:2, Goczałkowice - Warszowice 0:0, ZET Tychy - Studzionka 0:0, Jankowice pauzowały.

Prowadzi Bieruń Nowy (43 pkt.) przed Bojszowami (42) i Goczałkowicami (37).

ZABRZE

18. kolejka: Rudno - Pyskowice 1:0, MOSiR-Stal Zabrze - Łany Wielkie 2:1, Gierałtowice - Chudów 2:1, Żernica - Społem Zabrze 2:2, Wilcze Gardło - Rudziniec 3:1, Sośnica II Gliwice - Walka II Makoszowy 1:5, Rachowice - Przyszowice 3:1, Stanica - Toszek 3:2.

Prowadzą Gierałtowice (42 pkt.) przed Walką II Makoszowy (39) i Żernicą (34).

ŻYWIEC

14. kolejka: Zarzecze - Leśna 2:2, Łękawica - Radziechowy 0:1, Ślemień - Delphi Jeleśnia 0:2, Lipowa - Rajcza 1:2, Błękitni Żywiec - Wieprz 0:3, Cięcina - Czernichów 1:0, Węgierska Górka - Koszarawa II Żywiec 1:4.

15. kolejka: Węgierska Górka - Zarzecze 0:5, Koszarawa II Żywiec - Cięcina 4:1, Czernichów - Błękitni Żywiec 2:0, Wieprz - Lipowa 1:1, Rajcza - Ślemień 7:1, Delphi Jeleśnia - Łękawica 1:2, Radziechowy - Leśna 0:5.

Prowadzi Łękawica przed Koszarawą II Żywiec (po 32 pkt.), Delphi Jeleśnia i Zarzeczem (po 28).