Sport.pl

Niższe klasy rozgrywkowe

IV LIGA

22. kolejka: Ursus Warszawa - GLKS Nadarzyn nie odbył się, Szydłowianka - KS Łomianki 0:1, Delta Warszawa - Wisła II Płock 4:0, Polonia II Warszawa - Dolcan Ząbki 2:3, Korona Góra Kalwaria - KS Piaseczno nie odbył się, GKP Targówek - Narew Ostrołęka 2:1, Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Warszawa 1:1, Pogoń Siedlce - Pilica Białobrzegi nie odbył się z powodu śmierci piłkarza Pilicy Wojciecha Szczerby.

HUTNIK WARSZAWA - LEGIA WARSZAWA 2:4 (0:0): Ogórek (48.), Antolak (53.) - Pulkowski (57.), Dudek (70.), Babuśka (80., 90.). Skład Legii II: Krzyształowicz - Dudek, Gmitrzuk, Regulski - Pulkowski, Magiera, Petasz, Mikulski, Rogowski (46. Fedoruk) - Dylewski (46. Babuśka), Zbrzeźniak (88. Czeleń).

1. Legia II225355-17
2. Targówek214542-19
3. Łomianki224536-33
4. Polonia II223338-34
5. Dolcan223232-24
6. Narew223033-40
7. Pogoń212936-32
8. Wisła II222937-37
9. Szydłowianka222829-32
10. Olimpia222835-39
11. Nadnarwianka222824-29
12. Delta222832-40
13. Korona212621-21
14. Piaseczno202626-27
15. Nadarzyn212316-30
16. Pilica212328-45
17. Hutnik222027-37
18. Ursus212022-33
MAZOWIECKA LIGA SENIORÓW

Grupa I, 18. kolejka: Piast Piastów - ULKS Ciółkowo nie odbył się, Kasztelan Sierpc - GKS Strzegowo nie odbył się, Korona Ostrołęka - Tęcza 34 Płońsk 1:2, Legionovia II - Podlasie Sokołów Podlaski nie odbył się, Mazowsze Płock - Skra Drobin 7:2, MKS Ciechanów - Żbik Nasielsk 2:5, Stoczniowiec Płock - Boruta Kuczbork 1:7, Makowianka - Ostrovia Ostrów Maz. 4:0.

1. Żbik1944 54-22
2. Mazowsze194049-17
3. Boruta194048-26
4. Piast183749-24
5. Kasztelan193547-29
6. Legionovia II183539-25
7. Korona193242-46
8. Makowianka192833-32
9. Podlasie182736-20
10. Tęcza1927 40-28
11. Skra192039-42
12. Ciechanów191634-54
13. Strzegowo181333-61
14. Ostrovia191318-52
15. Stoczniowiec1911 20-57
16. Ciółkowo18721-65
Grupa II, 18. kolejka: Powiślanka Lipsko - Okęcie II Warszawa 3:1, Pogoń Grodzisk Maz. - Broń Radom 2:2, Mszczonowianka - Wilga Garwolin przełożony, Zwolenianka - Marcovia 2000 Marki 0:1, Wicher Kobyłka - Żyrardowianka 0:2, Błonianka Błonie - Zryw Sobolew 3:2, Start Otwock - Mirax Bierwce 1:2, KS Warka - Mazur Karczew 1:1.

1. Mazur194446-13
2. Warka194241-17
3. Broń193935-20
4. Pogoń193329-17
5. Powiślanka1933 32-22
6. Start    19    33    33-24

7. Mszczonowianka183327-19
8. Zwolenianka192833-22
9. Wilga182226-30
10. Marcovia192022-38
11. Mirax181926-34
12. Wicher191720-32
13. Okęcie II181619-35
14. Błonianka191520-38
15. Zryw191327-44
16. Żyrardowianka191019-50
LIGA OKRĘGOWA

Grupa I, 17. kolejka: Naprzód Brwinów - Przyszłość Włochy 0:1, Jedność Żabieniec - LKS Chlebnia 3:0, Sparta Jazgarzew - Milan Milanówek 3:1, Relax Radziwiłłów - Świt Warszawa 3:2, Ożarowianka - Olimpia II Warszawa 3:2, Partyzant Leszno - Sagita Warszawa 1:1, Tur Jaktorów - Naprzód Zielonki nie odbył się.

1. Przyszłość174249-14
2. Zielonki153545-22
3. Tur153130-16
4. Sparta1628 42-29
5. Jedność172836-23
6. Ożarowianka162530-28
7. Chlebnia162428-24
8. Świt1624 30-28
9. Olimpia II161927-37
10. Milan161926-39
11. Brwinów171731-48
12. Sagita1715 30-44
13. Relax1615 21-37
14. Partyzant17419-54
Grupa II, 17. kolejka: NTP Wyszków - KS II Łomianki 4:0, Huragan Wołomin - GKP II Targówek 1:1, Hutnik II Warszawa - Józefovia 2:0, Advit Wiązowna - Mazur Radzymin 2:0, ZWAR Międzylesie - Marymont Warszawa 2:1, Polfa Tarchomin - Gwardia II Warszawa nie odbył się, Sarmata Warszawa - Bóbr Tłuszcz 0:2.

1. Gwardia II163754-22
2. Józefovia173035-27
3. Bóbr173031-25
4. NTP172940-23
5. Mazur172829-21
6. ZWAR172640-33
7. Marymont172628-22
8. Advit172626-30
9. Huragan172525-27
10. Hutnik II172130-27
11. Targówek II171728-41
12. Polfa161621-33
13. Sarmata171121-52
14. Łomianki II16919-42
KLASA A

Grupa I pauzowała

1. Drukarz164272-15
2. Raszyn163842-19
3. Stars163454-24
4. Utrata163441-27
5. Ryś163042-26
6. Piast II152643-36
7. Nadarzyn II162227-35
8. Znicz II152127-38
9. Anprel162031-39
10. CWKS161935-42
11. Błękitni161615-27
12. Żabia Wola161017-41
13. Wrzos16719-59
14. Żyrardowianka II16320-57
Grupa II, 19. kolejka: Mazur II Karczew - KS Falenica 0:1, Amigos Warszawa - Victoria Zerzeń 0:1, Marymont II Warszawa - Skra Obory 1:2, Energetyk Warszawa - Legion Warszawa 2:1, Laura Chylice - Orzeł Baniocha 2:2, Victoria Głosków - KS II Piaseczno 2:1, PKS Radość - AZS Absolwent UW Warszawa 1:1, CKS Celestynów - Perła Złotokłos 3:1.

1. Falenica194551-21
2. Skra193748-33
3. Energetyk193643-30
4. Legion183440-24
5. Zerzeń193451-42
6. Laura193246-27
7. Mazur II192439-34
8. Orzeł192330-35
9. Absolwent182326-35
10. Amigos192321-38
11. Radość182239-43
12. Głosków192224-38
13. Piaseczno II1819 40-40
14. Perła1918 30-37
15. Celestynów1915 20-38
16. Marymont II191021-54
Grupa III pauzowała

1. Sulejówek163641-19
2. Sokół162943-26
3. Rządza162835-22
4. Mazur II162736-42
5. Nadnarwianka II152553-29
6. Marcovia II    16    23    40-37

7. Vistula162228-28
8. Wicher II162224-26
9. Rotavia162239-43
10. AON162125-28
11. Jabłonna151827-39
12. Zakroczym161635-55
13. Józefovia II161227-52
14. Glinianka16924-41
Klasa B

Grupa I

16. kolejka: Pogoń Wiskitki - Sorento Kamion 3:8, Naprzód II Zielonki - Orion Cegłów 2:1, Promyk Nowa Sucha - LKS Osuchów 5:0, Orzeł Kampinos - Dąb II Wieliszew 1:2, KP Bielany - Relax II Radziwiłłów 3:0 walkower (prawdopodobnie, gracze Relaksu mieli wypadek i spóźnili się na mecz), Tur II Jaktorów - Victoria Błonie odwołany, Guzovia Guzów - Zaborowianka 2:2.

1. Sorento1638 65-15
2. Dąb II163852-23
3. Promyk163646-19
4. Naprzód II163358-23
5. KP Bielany153234-19
6. Orzeł152130-29
7. Tur II152132-42
8. Orion162122-35
9. Relax II151827-30
10. Victoria151520-39
11. Osuchów141124-42
12. Zaborowianka161026-52
13. Guzovia15815-50
14. Pogoń16619-65
Grupa II

16. kolejka: Pro Futuro Warszawa - Ambra Ołtarzew 5:0, FC Płochocin - UKS Łady 0:1, Przyszłość II Włochy - Naprzód II Brwinów odwołany, Legion Otrębusy - ULKS Borzęcin 3:5, Laura II Chylice - Sparta II Jazgarzew 2:2. Pauzowały Tarpan Tarczyn i Walka Kosów.

1. UKS Łady132933-12
2. Ambra Pro Futuro142937-28
3. FC Płochocin142847-16
4. Borzęcin142535-28
5. Sparta II142334-23
6. Przyszłość II132331-22
7. Tarpan132129-21
8. Walka132030-27
9. Naprzód II121534-35
10. Ambra141220-27
11. Laura II14517-58
12. Legion14129-79
Po rundzie jesiennej wycofał się Orzeł II Baniocha. AZS Absolwent II Warszawa zmienił nazwę na Ambra Pro Futuro.

Grupa III

16. kolejka: GLM Warszawa - Charyzma Wyszków 1:2, Żbik II Nasielsk - Mazowsze Zegrze 0:4,  Błyskawica Warszawa - Eskimo Chrzęsne 0:1, PUG Bielany - Junak Warszawa 1:3, Dąb Wieliszew - Huragan Grochale 5:2, NTP II Wyszków - Huragan II Wołomin 1:0, Korona Jadów - Salos Warszawa.

1. NTP II163661-23
2. PUG163647-19
3. Huragan II163458-27
4. Eskimo163049-35
5. Żbik II162941-44
6. Błyskawica162850-33
7. Junak162639-31
8. Dąb1622 31-38
9. Mazowsze162035-51
11. Charyzma161736-37
10. Salos151633-44
12. GLM161231-52
13. Korona15616-51
14. Grochale16417-59
Mazowsze Zegrze zostało ukarane pięcioma punktami karnymi.

Grupa IV

16. kolejka: Omega Warszawa - KS Olesin-Halinów 2:3, Rokola Otwock Wielki - KS Puznówka 1996 0:2, Impet Łajski - Bór Regut 0:2, Victoria II Sulejówek - Life Siennica 2:3, PKS II Radość - KS II Falenica 5:0, WKS Puznów - MLKS II Wesoła 4:1. Pauzowała Wisła Dziecinów.

1. Olesin1536 42-19
2. Puznówka153242-16
3. PKS II Radość153242-28
4. Bór152639-27
5. Life162535-30
6. Rokola152227-27
7. Wesoła142124-23
8. Puznów152139-39
9. Victoria II1518 20-31
10. Falenica II141522-36
11. Omega151225-37
12. Wisła14824-39
13. Impet15311-40
Bór Regut został ukarany pięcioma punktami karnymi. MLKS Wesoła zastąpiła ZWAR II Międzylesie.