Puchar Polski: Dospel - Lech 1:2

W pierwszym półfinałowym spotkaniu Pucharu Polski Dospel przegrał w Katowicach z Lechem 1:2 (0:0). Dla piłkarzy z Poznania to pierwsze zwycięstwo w tym roku
Lechici tuż po przerwie objęli prowadzenie po golu Piotra Reissa. W 71. minucie wyrównał Krzysztof Gajtkowski, który najwidoczniej ma patent na poznańską drużynę, bo była to już jego piąta bramka strzelona Lechowi w ciągu ostatnich dwóch lat. Zwycięską bramkę zdobył pięknym strzałem zza pola karnego najlepszy na boisku Michał Goliński. Katowiczanie mogli wyrównać, ale w sytuacji sam na sam Paweł Brożek trafił piłką w bramkarza Waldemara Piątka. Rewanż za tydzień w Poznaniu.