Meblotap AZS Chełm - BS Sure Shot Wołomin 91:58

Koszykarki BS Sure Shot straciły szansę na awans do czołowej ósemki Sharp Torrell Basket Liga. Przegrały w Chełmie z Meblotabem aż 33 pkt.
Bez najlepszych zawodniczek Olgi Muraszkiny i Rity Adams oraz Oleny Proszczenko chełmianki poradziły sobie znakomicie z drużyną z Wołomina. Już po 5 min gry prowadziły 17:8. Bardzo skutecznie w tym czasie grała Anna Szyćko, która trafiała zza linii 625 cm. - Chyba za bardzo chciałyśmy wygrać i dlatego na początku miałyśmy związane ręce - stwierdziła po meczu Ilze Ose-Hlebowicka, zawodniczka Sure Shot. - Potem pokazałyśmy, że umiemy grać, ale było już za późno.

Pierwsza kwarta zakończyła się wygraną Meblotapu 29:11, a druga miała podobny przebieg. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy była fatalna skuteczność zespołu z Wołomina. Do przerwy zawodniczki Sure Shot osiągnęły zaledwie 15 proc. celności rzutów za 2 pkt. i 29 za trzy.

- Zapomnieliśmy, jak się gra w koszykówkę. To był ważny mecz, mieliśmy jeszcze szanse na awans do ósemki, a teraz będziemy walczyli o dziewiątą pozycję - powiedział trener BS Sure Shot Witold Ziółkowski.

Meblotap-AZS Chełm - BS Sure Shor Wołomin 91:58. Kwarty: 29:11, 24:11, 16:20, 22:16. BS Sure Shot: Ose-Hlebowicka 17 (5), Zdziesińska 15 (4), Dulnik 10, Mukosiej 2, Koc 0 oraz Drozd 6, Majerowicz 2, Sitarek 4, Golemska 2, Araźny 0, Kisiel 0.