Hetman Zamość - Tłoki Gorzyce 0:4

PIŁKA NOŻNA. SPARING. Przygotowujący się do rundy wiosennej II ligi piłkarze gorzyckich Tłoków pokonali w Zamościu tamtejszego Hetmana aż 4:0.
Wszystkie bramki dla Tłoków padły już w pierwszej połowie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się nowy nabytek gorzyczan Dariusz Solnica. Bramkarza gospodarzy pokonali także Marek Kusiak i Anatolij Ławryszyn.

Po przerwie podopieczni Marka Motyki mieli wiele szans na podwyższenie wyniku, ale miejscowym dopisywało szczęście i mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Tłoków.

- Kolejny sparing rozegraliśmy na znakomicie przygotowanej murawie. Nasza wyższość nad rywalem nie podlegała dyskusji - podsumował występ kierownik Tłoków Zenon Krówka.