Sport.pl

Sport.pl Wideo teraz także na platformie Samsung Smart TV

Od 1 marca użytkownicy telewizorów Samsung posiadających dostęp do platformy Samsung Smart TV mają możliwość oglądania materiałów wideo autorstwa Sport.pl bez wchodzenia na nasz portal. Wszystko dzięki aplikacji Sport.pl Wideo, która umożliwia wyświetlanie aktualnych materiałów reporterskich i komentarzy przygotowanych przez naszych dziennikarzy.

Nowatorska aplikacja jest dostępna na telewizorach i Blu-ray z serii D oraz telewizorach i wybranych Blu-ray (z wyłączeniem Blu-ray z funkcją nagrywania) z serii E. Jest ona dziełem firmy Infor IT Sp. z o. o. i przeszła przez proces certyfikacji w Samsung Electronics Research & Development Polska. To największe poza centralą w Korei Południowej centrum badawcze Samsung na świecie.

 

- Obecność na wielu cyfrowych ekranach, w tym w Samsung Smart TV, to strategiczny cel Sport.pl - mówi Marcin Gadziński, dyrektor strategii i rozwoju w Grupie Sport.pl. - Chcemy umocnić pozycję Sport.pl jako medium sportowego „numer jeden” począwszy od smartfonów, poprzez tablety, hybrydowe laptopy i interaktywne telewizory. Dlatego tak ważna jest dla nas współpraca z Samsungiem, liderem rynku Smart TV.

 

Telewizory Samsung to kolejne urządzenia, na których pojawia się Sport.pl potwierdzając swoją rolę lidera wśród polskich serwisów sportowych. W zeszłym roku uruchomiliśmy nową wersję serwisu mobilnego Sport.pl, a także aplikację "Relacje z czuba i na żywo" (system Android, iOS) oraz aplikację Sport.pl Live na urządzenia mobilne z systemem Android.