Sport.pl

"Gazeta Telewizyjna" poleca

7 maja z Gazetą Wyborczą ?Gazeta Telewizyjna? a w niej najdokładniejszy i najbardziej przejrzysty układ transmisji sportowych, wszystkie filmy i seriale tygodnia.
Maciek Baranowski zastanawia się jak wyglądają szanse Mariusza Pudzianowskiego w jego drugiej walce KSW i dlaczego może jednak przegrać i już cieszy się na pojedynek Czeczena pod polską banderą czyli Mamieda Chalidowa. Bo to ta walka będzie chyba walką wieczoru.

Poza tym piszemy o Giro d'Italia i hokejowych mistrzostwach świata, na które przyjedzie jednak - ufff - Owieczkin. Będzie się działo.

W Telewizyjnej rozmawiamy z najbardziej pokręconą pielęgniarką na świecie, czyli Edie Falco z mega popularnego w Stanach serialu "Siostra Jackie" - właśnie startuje i u nas.

I ta premiera była okazją by Konrad J. Zarębski zaproponował przypomnieć sobie najbardziej charakterystyczne medyczne postaci.

Zresztą w serialach w nadchodzącym tygodniu dużo się będzie działo. A jednym z hitów - mamy nadzieję - okaże się francuski czarny kryminał "Bezkarni".

A Rafał Bryndal porozmawiał z szaloną Joanną Kołaczkowską, którą znacie z kabaretu Potem, kabaretu Hrabii, a ostatnio z roli Dorin w improwizowanym serialu "Spadkobiercy" w TV 4.