F1. Szef Red Bulla: To było kilka fenomenalnych okrążeń Vettela

:
-
Sebastian Vettel uzyskał najlepszy czas podczas kwalifikacji do GP Australii. Niemiec zdobył tym samym pole position, a drugi w sobotę Lewis Hamilton stracił do niego niespełna 0,8 sekundy. - Sebastian świetnie się zaprezentował, jednak ciężko zrozumieć z czego wynikała jego duża przewaga czasowa nad Webberem, szczególnie w ostatnim sektorze - skomentował postawę Vettela szef Red Bulla Christian Horner.
- Jesteśmy w dobrej formie. Świetnie rozpocząć nowy sezon od pole position - stwierdził po sobotnich kwalifikacjach do GP Australii szef Red Bulla. Jego podopieczni zajęli odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce.

Horner nie wie jednak, z czego wynikała taka dominacja Vettela nad trzecim Webberem. - Sebastian świetnie się zaprezentował, jednak ciężko zrozumieć z czego wynikała jego duża przewaga czasowa nad Webberem, szczególnie w ostatnim sektorze. Telemetria nie pokazała niczego oczywistego, musimy dokładnie przeanalizować dane - stwierdził.

- To było kilka fenomenalnych okrążeń w wykonaniu Vettela - chwalił swojego kierowcę Horner.Tak relacjonowaliśmy kwalifikacje do GP Australii>