Zieliński podpisał dwuletni kontrakt z Legią

Jacek Zieliński, Jacek Magiera, Marek Jóźwiak i Wojciech Szala podpiszą w piątek nowe kontrakty z Legią Warszawa. Z drużyną mistrza Polski rozpoczyna treningi Krzysztof Szewczyk, który zostanie wypożyczony na rok z opcją transferu definitywnego
W niedzielę, 30 czerwca, Zielińskiemu skończyła się umowa z Legią, a nowa nie została podpisana. Rozbieżności dotyczyły kwestii finansowych. - Doszliśmy do porozumienia. Na czyich warunkach - klubu czy Jacka - nie zdradzę - powiedział "Gazecie" prezes Legii Leszek Miklas. Zieliński był wczoraj w Dębicy.

W niedzielę Legia zagra w Płońsku towarzyski mecz z drugoligowym Świtem Nowy Dwór. Jeszcze bez Zielińskiego, który leczy uraz - naderwanie przyczepu mięśnia płaszczkowatego. Reprezentant Polski pojedzie w poniedziałek na zgrupowanie do Austrii i Niemiec.

Szewczyk zacznie trenować z Legią w piątek. - Jeszcze nie uzgodniłem warunków umowy, ale myślę, że nie będzie problemu - powiedział "Gazecie" 26-letni zawodnik. - Słyszałem, że w warszawskim klubie jest kiepsko z pieniędzmi, ale w Śląsku jest jeszcze biedniej.