Terminarz I ligi: mistrz zagra w Grodzisku

Mistrz Polski Legia Warszawa zagra w 1. kolejce I ligi wyjazdowy mecz z Groclinem Dyskobolia Grodzisk Wlkp.


Ekstraklasa inauguruje rozgrywki 1 sierpnia. Mecze rozgrywane będą w piątek, sobotę i niedzielę. PZPN na wniosek telewizji Canal+ ustalił dokładne godziny rozpoczęcia spotkań I ligi według następującego schematu:



sierpień

stadiony ze światłami - 19

stadiony bez świateł - 16.30

wrzesień

stadiony ze światłami - 19

stadiony bez świateł - 15

październik

stadiony ze światłami - 18

stadiony bez świateł - 14.30

listopad

stadiony ze światłami - 18

stadiony bez świateł - 13



TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ I LIGI

------------------------------ 1 KOLEJKA 1/3 sierpnia

Polonia Warszawa - Amica Wronki Wisła Płock - GKS Katowice Widzew Łódź - Odra Wodzisław Lech Poznań - KSZO Ostrowiec Św. Garbarnia Jaworzno - Wisła Kraków Ruch Chorzów - Górnik Zabrze Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin Groclin Dyskobolia - Legia Warszawa



2 KOLEJKA - 10 sierpnia

Amica Wronki - Legia Warszawa Pogoń Szczecin - Groclin Dyskobolia Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin Wisła Kraków - Ruch Chorzów KSZO Ostrowiec Św. - Garbarnia Jaworzno Odra Wodzisław - Lech Poznań GKS Katowice - Widzew Łódź Polonia Warszawa - Wisła Płock



3 KOLEJKA - 17 sierpnia

Wisła Płock - Amica Wronki Widzew Łódź - Polonia Warszawa Lech Poznań - GKS Katowice Garbarnia Jaworzno - Odra Wodzisław Ruch Chorzów - KSZO Ostrowiec Św. Zagłębie Lubin - Wisła Kraków Groclin Dyskobolia - Górnik Zabrze Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

4 KOLEJKA - 24 sierpnia

Amica Wronki - Pogoń Szczecin Górnik Zabrze - Legia Warszawa Wisła Kraków - Groclin Dyskobolia KSZO Ostrowiec Św. - Zagłębie Lubin Odra Wodzisław - Ruch Chorzów GKS Katowice - Garbarnia Jaworzno Polonia Warszawa - Lech Poznań Wisła Płock - Widzew Łódź

5 KOLEJKA - 31 sierpnia

Widzew Łódź - Amica Wronki Lech Poznań - Wisła Płock Garbarnia Jaworzno - Polonia Warszawa Ruch Chorzów - GKS Katowice Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław Groclin Dyskobolia - KSZO Ostrowiec Św. Legia Warszawa - Wisła Kraków Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze



6 KOLEJKA - 14 września

Amica Wronki - Górnik Zabrze Wisła Kraków - Pogoń Szczecin KSZO Ostrowiec Św. - Legia Warszawa Odra Wodzisław - Groclin Dyskobolia GKS Katowice - Zagłębie Lubin Polonia Warszawa - Ruch Chorzów Wisła Płock - Garbarnia Jaworzno Widzew Łódź - Lech Poznań

7 KOLEJKA - 21 września

Lech Poznań - Amica Wronki Garbarnia Jaworzno - Widzew Łódź Ruch Chorzów - Wisła Płock Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa Groclin Dyskobolia - GKS Katowice Legia Warszawa - Odra Wodzisław Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec Św. Górnik Zabrze - Wisła Kraków

8 KOLEJKA - 28 września

Amica Wronki - Wisła Kraków KSZO Ostrowiec Św. - Górnik Zabrze Odra Wodzisław - Pogoń Szczecin GKS Katowice - Legia Warszawa Polonia Warszawa - Groclin Dyskobolia Wisła Płock - Zagłębie Lubin Widzew Łódź - Ruch Chorzów Lech Poznań - Garbarnia Jaworzno



9 KOLEJKA - 5 października

Garbarnia Jaworzno - Amica Wronki Ruch Chorzów - Lech Poznań Zagłębie Lubin - Widzew Łódź Groclin Dyskobolia - Wisła Płock Legia Warszawa - Polonia Warszawa Pogoń Szczecin - GKS Katowice Górnik Zabrze - Odra Wodzisław Wisła Kraków - KSZO Ostrowiec Św.

10 KOLEJKA - 19 października

Amica Wronki - KSZO Ostrowiec Św. Odra Wodzisław - Wisła Kraków GKS Katowice - Górnik Zabrze Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin Wisła Płock - Legia Warszawa Widzew Łódź - Groclin Dyskobolia Lech Poznań - Zagłębie Lubin Garbarnia Jaworzno - Ruch Chorzów

11 KOLEJKA - 26 października

Ruch Chorzów - Amica Wronki Zagłębie Lubin - Garbarnia Jaworzno Groclin Dyskobolia - Lech Poznań Legia Warszawa - Widzew Łódź Pogoń Szczecin - Wisła Płock Górnik Zabrze - Polonia Warszawa Wisła Kraków - GKS Katowice KSZO Ostrowiec Św.- Odra Wodzisław

12 KOLEJKA - 2 listopada

Amica Wronki - Odra Wodzisław GKS Katowice - KSZO Ostrowiec Św. Polonia Warszawa - Wisła Kraków Wisła Płock - Górnik Zabrze Widzew Łódź - Pogoń Szczecin Lech Poznań - Legia Warszawa Garbarnia Jaworzno - Groclin Dyskobolia Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

13 KOLEJKA - 9 listopada

Zagłębie Lubin - Amica Wronki Groclin Dyskobolia - Ruch Chorzów Legia Warszawa - Garbarnia Jaworzno Pogoń Szczecin - Lech Poznań Górnik Zabrze - Widzew Łódź Wisła Kraków - Wisła Płock KSZO Ostrowiec Św. - Polonia Warszawa Odra Wodzisław - GKS Katowice

14 KOLEJKA - 16 listopada

Amica Wronki - GKS Katowice Polonia Warszawa - Odra Wodzisław Wisła Płock - KSZO Ostrowiec Św. Widzew Łódź - Wisła Kraków Lech Poznań - Górnik Zabrze Garbarnia Jaworzno - Pogoń Szczecin Ruch Chorzów - Legia Warszawa Zagłębie Lubin - Groclin Dyskobolia

15 KOLEJKA - 23 listopada

Groclin Dyskobolia - Amica Wronki Legia Warszawa - Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów Górnik Zabrze - Garbarnia Jaworzno Wisła Kraków - Lech Poznań KSZO Ostrowiec Św. - Widzew Łódź Odra Wodzisław - Wisła Płock GKS Katowice - Polonia Warszawa