Hoop-Blachy Pruszyński Pruszków - Malfarb-Budrem Ostrów 89:97

Kwarty: 16:10, 20:20, 14:27, 28:21. Dogrywka: 11:19. Hoop: Joubert 26 (6), Bacik 24, Juszkin 6 (1), Dryja 5, Stern 2 oraz Hlebowicki 21 (2), Suski 5 (1), Kalinowski 0, Jagoda 0. Malfarb: Sessoms 36 (3), Sidor 21 (1), Young 16, Parzeński 11, Sretenović 10 (2) oraz Szawarski 3 (1), Robak 0. Koszykarz meczu: Sessoms.

Bardzo dramatyczny mecz, w którym Malfarb udowodnił, że nie przypadkiem jest na drugim miejscu w tabeli. Zwłaszcza w dogrywce ostrowianie grali pewnie, dokładnie i skutecznie. Wcześniej dzięki szybko wyprowadzanym przez Zorana Sretenovicia akcjom prowadzili nawet 66:56. Do dogrywki doszło gdyż 16 sek. przed końcem jeden z dwóch rzutów wolnych zmarnował Sretenović. Dzięki temu pruszkowianie mieli szansę nawet wygrać. Juszkin nie trafił jednak za 3 pkt i cztery sekundy przed końcem wyrównał Mariusz Bacik po zbiórce z trudnej pozycji. W dodatkowym czasie gry nie dotrzymania był znów Sessoms (10 pkt.).