Skandaliczne zachowanie Pique podczas fety w Madrycie

Gerard Pique dopuścił się skandalicznego zachowania podczas fety na ulicach Madrytu. Przejeżdżając odkrytym autobusem, obrońca Barcelony żywo zachęcany przez Ceska Fabregasa, splunął na jednego z przedstawicieli hiszpańskiej federacji piłkarskiej.
Zobacz skandaliczne zachowanie Pique na zczuba.tv »

W poniedziałek setki tysięcy fanów wyszły na ulice Madrytu, by wraz z piłkarzami fetować zdobycie mistrzostwa świata. W obecności kibiców świetnie bawili się przejeżdżający na specjalnej platformie piłkarze reprezentacji i liczni przedstawiciele hiszpańskiego futbolu.

O granicach szampańskiej zabawy zapomniał na chwilę Gerard Pique. Obrońca Barcelony nagle splunął na odwróconego do niego plecami Pedro Cortesa - dyrektora hiszpańskiej federacji piłkarskiej. Sytuacja wprawiła w wyśmienity humor nie tylko Pique, ale też Ceska Fabregasa, który niemal zataczał się ze śmiechu. Nieświadomy całego zdarzenia Cortes chwilę później się oddalił.

Galeria z przywitania piłkarzy w Madrycie. Żeby obejrzeć kliknij zdjęcie
Szampan uderzył do głowy?

Po zwycięskim meczu z Holandią w Hiszpanii zapanowała euforia. Na wracającą z RPA ekipę mistrzów świata czekały przygotowane specjalnie na tę okazję atrakcje.

Zanim piłkarze wyszli do wiwatujących na ulicach Madrytu kibiców, złożyli wizytę królowi Juanowi Carlosowi. Z całą reprezentacją Hiszpanii spotkał się też premier Jose Luis Rodriguez Zapatero.

Jak widać, powitanie z najwyższymi honorami nie wszystkim wyszło jednak na zdrowie.