RPA 2010. Khedira: Mieliśmy nadzieje na więcej

2 : 3
Informacje
Mistrzostwa Świata 2010 - Mecz o 3. miejsce
Sobota 10.07.2010 godzina 20:30
Wyniki szczegółowe
Wynik
Urugwaj
2
Niemcy
3
- Oczywiście, liczyliśmy na więcej, ale ostatecznie trzecie miejsce to też miejsce na podium, i chcieliśmy ten mecz wygrać - powiedział strzelec decydującej bramki w finałowym meczu Sami Khedira. - Czwarte miejsce to spektakularny wynik - cieszył się pomimo porażki Urugwajczyk Diego Forlan.
Całe podium dla Europy! »

- Oczywiście, liczyliśmy na więcej, ale ostatecznie trzecie miejsce to też miejsce na podium, i chcieliśmy ten mecz wygrać - powiedział Sami Khedira. - Cieszymy się, że wygraliśmy. Mamy bardzo młody zespół na tych mistrzostwach, i na pewno będziemy się rozwijać. Mamy nadzieję na więcej w przyszłości - dodał strzelec bramki na 3:2.

- Zakończyć mundial na czwartym miejscu to spektakularny wynik. Na początku nawet nie myśleliśmy, że będziemy smakować taką chwilę. Chcieliśmy trzeciego miejsca, ale osiągnęliśmy pozytywny wynik. Staraliśmy się dojść do finału, ale się nie udało. Cieszymy się, że zagraliśmy tu siedem spotkań - powiedział Forlan.

- Zmarnowaliśmy kilka okazji. w drugiej połowie graliśmy lepiej, ale zdarzyło nam się parę błędów i przegraliśmy. To koniec, teraz będziemy odpoczywać - dodał napastnik.Trwa mundial! Śledź newsy o MŚ 2010 na Facebooku »