RPA 2010. Ospała Brazylia na czele grupy G

Brazylijczycy dzięki zwycięstw 2:1 nad Koreą Północną objęli prowadzenie w grupie G. Na drugim miejscu ex aequo Portugalia i WKS.

Niewielu przed tym meczem spodziewało się, że Brazylia może mieć jakiekolwiek problemy z Koreą Północną. Ale miała przez 55 minut. Dopiero Maicon zaskakującym strzałem dał pięciokrotnym mistrzom świata prowadzenie. Drugiego gola zdobył Elano. A i tak straciła bramkę. Czytaj więcej o meczu ?

Przez dziewięćdziesiąt minut piłkarskie gwiazdy z Portugalii i Wybrzeża Kości Słoniowej z niewielkim zaangażowaniem próbowały strzelić sobie wzajemnie gola. Nie udało się ani jednym ani drugim. Czytaj więcej o meczu ?