Sport.pl

Transfery. Guti chce przejść do Interu Mediolan

Pomocnik Realu Madryt w meczu z Mallorcą zagrał po raz pierwszy od ponad dwóch miesięcy. Guti ma dość siedzenia na ławce rezerwowych i chcę odejść do Interu Mediolan. - Poszedłbym tam z otwartymi ramionami - przyznaje wprost.
Guti grał na Santiago Bernabeu od początku kariery. Trafił do Realu 24 lata temu jako 9-latek, ale teraz przyznaje, ze nadszedł czas na zmiany.

- Chciałbym dotrwać do końca mojego kontraktu w Realu Madryt, ale z drugiej strony nie mogę się doczekać gry w innym zespole - powiedział 33-letni pomocnik. - Chciałbym poznać inną kulturę, inne życie, inne ligi - dodał.

Zainteresowanie Gutim wyraziły Tottenham, Bolton i Inter Mediolan. - Poszedłbym tam z otwartymi ramionami - powiedział Guti o tej trzeciej drużynie. - Inter to wielki klub. Mam tam dobrych przyjaciół, Samuela Eto'o i Wesley'a Sneijdera. Myślę, że to zespół, który może aspirować do wszystkiego - dodał.

- Prawda jest taka, że to dla mnie najlepsza opcja, o ile jest realna. Spędziłem bardzo miły czas w Realu Madryt, Madryt to miasto, w którym chciałem spędzić całe moje życie, ale teraz chcę opuścić Madryt - zadeklarował wprost Guti. Dotychczas zarówno trener jak i gracz podkreślali, że nieobecność w składzie była spowodowana kontuzją zawodnika.

Sergio Canales na celowniku Realu Madryt »


Więcej o: