Sport.pl

Arsenal gotów sprzedać Fabregasa do Realu

Hiszpańskie gazety donoszą, że Kanonierzy są w stanie oddać swoją gwiazdę, ale w zamian chcą ściągnąć z Madrytu Gonzalo Higuaina.
Według dziennika Marca Arsene Wenger jest w stanie pożegnać się z Fabregasem pod jednym warunkiem. W ramach rozliczeń pomiędzy klubami do Londynyu miałby przejść argentyński napastnik Gonzalo Higuain.

Real chętniej oddaliby jednak Holendra Rafaela Van der Vaarta. Królewscy zgodziliby się na transfer Argentyńczyka tylko wtedy, gdy Arsenal zapłaciłby za niego 35 milionów euro. To o 10 milionów więcej niż wcześniej oferowali za Fabregasa. Ochotę na zatrudnienie 22-letniego Hiszpana ma także Barcelona.

Tymczasem na oficjalnej stronie UEFA można znaleźć wypowiedź Higuaina, który deklaruje chęć gry w Madrycie do końca kariery. - Ten zespół i miasto są moim drugim domem, fantastycznie byłoby tu grać jak najdłużej - powiedział piłkarz.

Powrót do swojego rodzinnego kraju wykluczył w zeszłym miesięcu również Fabregas. Wychowanek Barcelony zapewniał, że swoją przyszłość wiąże z ligą angielską.

Vieira coraz bliżej Manchesteru City »


Więcej o: