Liga Mistrzów. 6 kolejka. Juventus rozgromiony przez Bayern i odpada

Bayern rozbił Juventus 4:1 choć pierwszy stracił bramkę i to słabo spisujący się przez cały sezon Bawarczycy zagrają w kolejnej fazie. Gola dla APOEL-u w meczu przeciw Chelsea zdobył Marcin Żewłakow.

Awans z grup A-D wcześniej zapewniły sobie: Bordeaux, Manchester, Porto i Chelsea. We wtorek awansowały: Bayern, CSKA, Real i Milan

Stec z Turynu: pogrzebowe nastroje Włochów po odpadnięciu Juve Wszystkie wtorkowe gole LM na Z czuba.tv >

Grupa A - tabela ?

Juventus - Bayern 1:4 (1:1) ?

Bayern bez Francka Ribery rozbił w Turynie Juventus. wyrównującego gola z rzutu karnego strzelił bramkarz Bawarczyków Hans-Joerg Butt.

Odpadł Bayern. Relacja Z Czuba >

Maccabi - Bordeaux 0:1 (0:1) ?

Fantastycznie grające w tegorocznej Lidze Mistrzów Bordeaux zapewniło sobie awans już wcześniej. Maccabi w tej edycji nie zdobyło punktu, ani gola.

Zwycięzcy i pokonani w 6. kolejce LM (kliknij zdjęcie)

Grupa B - tabela ?

Wolfsburg - Manchester United 1:3 (0:1) ?

Manchester znów z nastolatkami w składzie. W poprzednich dwóch meczach zdobył zaledwie punkt. Tym razem Tomasz Kuszczak bronił świetnie, a zwycięstwo hat-trickiem zapewnił jego drużynie fenomenalny Michael Owen.

Besiktas - CSKA 1:2 (0:1) ?

CSKA w ostatniej chwili wygrała na Inonu w Stambule. Besiktas żegna się z Ligą Mistrzów, a CSKA gra w kolejnej fazie. Oczywiście pod warunkiem, że UEFA nie zdyskwalifikuje klubu za niedozwoloną substancję zażywaną przez dwóch piłkarzy z Rosji. ?

Kto lepszy? Barca czy Manchester? Zagraj w Wygraj Ligę Mistrzów ?

Grupa C - tabela ?

Zurych - AC Milan 1:1 (1:0) ?

Milan tylko zremisował z Zurychem ale to wystarczyło do awansu. Szwajcarzy po raz drugi mogli sprawić niespodziankę, ale tym razem się nie udało.

Olympique - Real 1:3 (1:1) ?

Olympique znów dało sobie strzelić trzy gole Realowi, choć do przerwy zaledwie remisowało 1:1. A zwycięstwo w tym meczu, dałoby Francuzom awans do kolejnej fazy.

Grupa D - tabela ?

Chelsea - APOEL 2:2 (2:1) ?

Już w pierwszych minutach gola dla APOELU zdobył Marcin Żewłakow ? . W końcówce APOEL też strzelił, ale wystarczyło to tylko na remis na Stamford Bridge.

Atletico - Porto 0:3 (0:2) ?

Atletico kończy fatalny występ w tegorocznej Lidze Mistrzów. Zdobyło zaledwie trzy punkty, a Portugalczykom w obu meczach nie strzeliło nawet gola.