Sport.pl

Transfery. Leo chce piłkarzy Realu

Dyrektor sportowy Feyenoordu Leo Beenhakker rozmawiał z Jorge Valdano w sprawie wypożyczania piłkarzy, którzy nie mieszczą się w składzie ?Królewskich? do Holandii. Były trener reprezentacji Polski zaznaczył, że nie chodzi mu Raula, ale o graczy ciut mniej znanych - pisze na swoim blogu dziennikarz GW Michał Szadkowski.
Beenhakker robi co może, by wzmocnić zespół, który w poprzednim sezonie zajął dopiero siódme miejsce w lidze. Z powodu kłopotów finansowych latem na piłkarzy wydał niecałe 4 mln euro. Po 14. kolejkach Feyenoord jest czwarty, ma 13 punktów straty do prowadzącego Twente i 11 do drugiego PSV. - czytamy na blogu.

Były selekcjoner polskiej kadry pełni funkcję dyrektora technicznego w Feyenoordzie od 9 października tego roku. Podpisany kontrakt obowiązuje do 1 lipca 2011. Jeszcze przed nawiązaniem oficjalnej współpracy Holender współpracował z klubem z Rotterdamu. Doradzał mu w trakcie walki o europejskie puchary, a w lipcu polecał władzom Sebastiana Przyrowskiego z Polonii Warszawa.