Załuska wpuścił dwie, Celtic przegrywa z Dundee

Łukasz Załuska zagrał 90 minut w bramce Celitcu Glasgow przeciwko swojemu byłemu klubowi Dundee United. Polak wpuścił dwie bramki, a Celtic po raz pierwszy od 10 lat przegrał mecz z Dundee (1:2).

Interwencje Załuski zobacz na Z Czuba.tv ?

Gol dodał piłkarzom United animuszu. Przez ostatnie siedem minut prowadzili huraganowe ataki na bramkę Załuski. Ich wysiłki przyniosły rezultat w 90. minucie. Po fatalnym błędzie obrony przy kolejnym rzucie rożnym gola strzelił Dods i został bohaterem Dundee, które z Celtikiem wygrało po raz pierwszy od 10 lat. Jedyną bramkę dla wicemistrzów Szkocji zdobył z karnego Robson.

Celtic po 12. kolejkach zajmuje drugie miejsce w Scottish Premier League z punktem straty do lokalnego rywala Rangersów, którzy mają jeden mecz rozegrany mniej. Dundee pozostanie na trzeciej pozycji, ale do Celtiku traci już tylko dwa punkty.

Auxerre Jelenia wygrywa i jest liderem - czytaj tutaj ?