Sport.pl

Boks. Ta walka pobije rekordy wszech czasów!

Choć teoretycznie nie ma jeszcze pewności kiedy, gdzie i czy w ogóle dojdzie do zapowiadającego się jako bokserski hit wszechczasów pojedynku o miano najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe pomiędzy Mannym Pacquiao a Floydem Mayweatherem Jr, w Las Vegas już zaczęto przyjmować typy na tę walkę.
Dla osób na co dzień interesujących się szermierką na pięści posunięcie bukmacherów z "Miasta hazardu" nie jest jednak niczym zaskakującym, bo trudno sobie dziś wyobrazić bardziej intrygującą fanów i mogącą przynieść większe pieniądze ringową konfrontację niż bezpośrednie starcie cieszących się niesłychaną popularnością "Pac Mana" i "Pretty Boy'a".

- To będzie olbrzymie przedsięwzięcie, ta walka prawdopodobnie pobije znane dotąd człowiekowi rekordy finansowe. To musi się wydarzyć!- pisze o potencjalnym pojedynku Pacquiao - Mayweather jeden z najbardziej cenionych ekspertów bokserskich Dan Rafael.

Póki co faworytem bukmacherów do zwycięstwa w walce, na temat organizacji której rozmowy jeszcze się oficjalnie nie rozpoczęły, jest mistrz świata w siedmiu różnych klasach wagowych Manny Pacquiao. Kurs na jego wygraną w boju ze zdobywcą mistrzowskich tytułów pięciu wag Floydem Mayweatherem Jr wynosi obecnie 7-5.

Wszystko o boksie na portalu Bokser.org »


Więcej o: