MLS. Galaxy Beckhama w finale

Los Angeles Galaxy dzięki zwycięstwu 2:0 nad Houston Dynamo awansowało do finału amerykańskiej ligi MLS. W zwycięskiej drużynie przez cały mecz zagrał David Beckham, z którego rzutu wolnego w 102 minucie padła pierwsza bramka.

Zobacz mecz Galaxy na Z Czuba.tv ?

Po 90 minutach gry utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak w dogrywce Galaxy udowodnili swoją wyższość. W 102 minucie pierwszą bramkę dla Galaxy strzelił głową Gregg Berhalter. Piłkę z rzutu wolnego podawał mu Beckham. Na 2:0 podwyższył siedem minut później Landon Donovan, wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Alanie Gordonie.

Wygranie konferencji zachodniej przez drużynę z Los Angeles oznacza, że zagrają oni w finale po raz pierwszy od 2005 roku. W Seattle ich rywalem będzie zwycięzca rywalizacji Chicago Fire - Real Salt Lake. Mecz tych drużyn odbędzie się w sobotę. Finał rozegrany zostanie 22 listopada.

Rooney chce grać w MU do końca kariery ?