Żewłakow przegrał w Belgii

Michał Żewłakow i jego Olympiakos nie zaliczą 4 kolejki Ligi Mistrzów do udanych. Zespół Polaka przegrał 0:2 w Liege ze Standardem i wciąż nie jest pewny awansu di fazy pucharowej.
W zeszłej kolejce Olympiakos pokonał Standard, ale teraz bramki strzelali tylko piłkarze z Belgii. Michał Żewłakow nie ponosi winy za stracone gole. Już w trzeciej minucie wybił strzał Mehdi Carceli-Gonzaleza, a w drugiej połowie próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy strzałami z rzutów wolnych. Do bramki jednak nie trafił.

Szansy na występ nie mieli pozostali Polacy w Lidze Mistrzów. Rafał Murawski z powodu kontuzji nie mógł zagrać przeciwko Barcelonie. Polscy bramkarze Arsenalu też nie znaleźli się nawet na ławce rezerwowych. Łukasz Fabiański jest kontuzjowany, a Wojciech Szczęsny przegrał rywalizację z Manuelem Almunią i Vito Mannone.

Wszystkie środowe wyniki Ligi Mistrzów »