Szefowie BMW: Niecierpliwie czekamy na to, ile paliwa mają rywale

BMW Sauber ma już za sobą ostatnią czasówkę w Formule 1. Wieczorne kwalifikacje na Yas Marina Circuit przyniosły ekipie z Hinwil siódmą pozycję Roberta Kubicy i ósmą Nicka Heidfelda.
- Osiągnęliśmy mniej więcej takie wyniki, jakich się spodziewaliśmy - podkreślił Mario Theissen. - Dobrze było zobaczyć, jak obydwa nasze samochody całkiem spokojnie awansują do czołowej dziesiątki. Podczas ostatniej części kwalifikacji w stawce znowu było bardzo ciasno. Wywalczyliśmy jednak siódmą i ósmą pozycję.

- Teraz z niecierpliwością czekamy na to, z jakim poziomem paliwa wystartują w wyścigu nasi rywale - dodał szef Kubicy i Heidfelda. - Technicznie, nie mieliśmy żadnych problemów.

- Nasze rezultaty odzwierciedlają dość dokładnie nasze miejsce w szeregu. Od początku Q1 było jasne, że stoimy przed doskonałą szansą na wejście do Q3 i tak się ostatecznie stało. Z poziomem paliwa, który nasi kierowcy posiadają w swoich samochodach, powinniśmy wywalczyć dobry rezultat w ostatnim wyścigu BMW Sauber F1 Team - dodał Willy Rampf, główny inżynier stajni z Hinwil.

Najświeższe informacje - na F1.pl »