Hit Premier League bez Rooney'a i Gerrarda?

Występy Wayne'a Rooney'a i Stevena Gerrarda w niedzielnym hicie angielskiej Premier League pomiędzy Liverpoolem i Manchesterem United.
Rooney zmaga się z urazem łydki. Trener Alex Ferguson mówił, że napastnik bardzo chce wrócić na boisko na niedzielny hit. - On jest niesamowicie zdeterminowany, by grać. Taką już ma naturę - powiedział trener United. - Najważniejsze będzie to, w jakiej formie będzie na treningu w sobotę - dodał.

Niepewny udziału w niedzielnym meczu jest Darren Fletcher, ale najprawdopodobniej trener Ferguson będzie mógł skorzystać z Patrice'a Evry oraz Ryana Giggsa, którzy z powodu urazów nie pojechali do Moskwy na mecz Ligi Mistrzów z CSKA. Obaj są już zdrowi.

Problemy ma też rywal United. Trener Rafael Benitez cały czas czeka na szczegółowe informacje dotyczące stanu zdrowia trzech ważnych zawodników - kapitana Stevena Gerrarda, napastnika Fernando Torresa oraz obrońcy Glena Johnsona. Torres i Johnson nie zagrali we wtorek w przegranym przez Liverpool meczu w Lidze Mistrzów z Lyonem (1:2), Gerrard w tym właśnie spotkaniu doznał urazu. Ich stan ma być znany w sobotę.

Liverpool najgorzej od 1987 roku. Co się dzieje z The Reds?
Włodarczyk czy Rogowska- Wybierz sportowe przeżycie 2009! >