Prasa: Majewski dostał szansę i przegrał

PRZEGLĄD PRASY. Polskie gazety, opisując porażkę piłkarzy ze Słowacją, podsumowują dwa mecze kadry pod wodzą trenera Stefana Majewskiego. Zgodnie dają mu niewielkie szanse na pozostanie na stanowisku na dłużej.
- Stefan Majewski dostał swoją szansę i przegrał obydwa mecze w roli selekcjonera - komentuje dziennik "Polska". W podobnym tonie piszą pozostałe czwartkowe gazety.

- [Majewski] najprawdopodobniej poprowadzi reprezentację jeszcze w dwóch towarzyskich meczach, szanse na pozostanie na stanowisku na dłużej ma mizerne. (...) mówienie o postępie w trzech ostatnich meczach - od 0:3 przez 0:2 do 0:1 - zadowoli tylko Antoniego Piechniczka - czytamy w "Rzeczpospolitej". - Eliminacje przegrał Leo Beenhakker. Stefan Majewski pozmieniał trochę drużynę, wziął młodych, teoretycznie najzdolniejszych, i też przegrał." - wtóruje na tych samych łamach Stefan Szczepłek.

- Zabawa w tymczasowość jest zabawą kiepską. Jeśli Stefan Majewski nie zostanie selekcjonerem na Euro 2012, a pewnie nie zostanie, to mam wrażenie, że te dwa mecze to mecze stracone - uważa Marcin Kalita z "Przeglądu Sportowego"

- Czeka nas spektakl wybierania nowego selekcjonera reprezentacji. Majewski pełnił dotąd funkcję tymczasowo, ale PZPN może mu ją powierzyć na dłużej - kwituje "Gazeta Wyborcza".

Przezent dla Słowaków - pisze polska prasa »