Rzecznik PZPN: bojkot reprezentacji to rodzaj terroryzmu!

- Kibice, którzy organizują bojkot meczu reprezentacji Polski ze Słowacją w Chorzowie to wrogowie polskiej piłki. Ich działania mają na celu naruszenie spokoju publicznego. To wręcz rodzaj terroryzmu. Próbują sterroryzować opinię publiczną: kto przyjdzie na stadion ten jest palantem - mówi Sport.pl nowy rzecznik PZPN, Janusz Atlas.
- Kibice wzywający do bojkotu reprezentacji usiłują nam wmówić, że 'zdrowa tkanka społeczeństwa' nie przychodzi na stadion. Ja nie chciałbym takich ludzi na meczach - dodaje Atlas. Organizatorów akcji KoniecPZPN.pl nazywa on chuliganami i terrorystami.

Rzecznik PZPN: bojkot reprezentacji to rodzaj terroryzmu!


Stefan Majewski nie wyobraża sobie, jak kibice mogliby zbojkotować środowy mecz reprezentacji. Trener naszej kadry wciąż wierzy, że fani tak jak w poprzednich meczach, tłumnie zjawią się na Stadionie Śląskim, by wspierać drużynę narodową w meczu ze Słowacją. - Prawdziwy kibic jest z reprezentacją na dobre i na złe. Ja sobie nie wyobrażam, żeby na meczu kibice nie pomagali drużynie, to się nie mieści w mojej głowie.

Akcja "Pusty stadion" - otwarta wojna z PZPN!


PZPN straci miliony przez brak awansu »